Kde se vzal hype brandu Anti Social Social Club?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

Anti Social Social Club je brand, který je ve světě streetwearu vcelku dobře znám. Jeden čas byl opravdu všude, nyní jeho sláva poněkud ochabla, leč pojďme se společně podívát, kde se vůbec vzal neskutečný hype, který se kdysi kolem značky objevil?

Zakladatelem značky je chlápek jménem Neek Lurk, což je sama o sobě zvláštní postavička, která o sobě tvrdí, že je velmi antisociální a nikdy nebyl populární. Na základní i na střední škole neměl pořádně žádné kamarády a sociální kontakt s druhým pohlavím pro něj byl noční můrou. Tyto životní zkušenosti promítl i do DNA brandu Anti Social Social Club.

Neek Lurk (foto: hypebeast.com)

V roce 2014 se mladý Neek Lurk stěhuje na západ Spojených států do Los Angeles a začíná pracovat pro značku Stüssy, kde rychle stoupá po kariérním žebříčku až dosáhne na hodnost Social Media Managera. Brandu se na sociálních sítích daří, sbírá followery jako o život a tak si Neek řekně, že by nebylo marné, zkusit založit něco vlastního. A tak vzniká brand Anti Social Social Club.

Na začátku roku 2015 tak začíná budovat svojí malou firmu, ne však pro peníze, jak je to dnes zvykem, ale proto, aby vytvořil značku pro lidi, kteří jsou stejnými antisociály jako je on sám. Neoblíbených, zneuznaných a nedoceněných teenagerů je po celém světě spoustu a proto začíná popularita značky rychle stoupat. Populární se značka stává i pro své slogany jako “Get Weird” nebo “Never Not Weird”. Další fame značce přinesou kolaborace se značkami Honda, Playboy, BAPE, Hello Kitty, Undercover, Vans či Undefeated. S kousky oblečení se ukázaly i známé celebrity jako Kanye West či jeho manželka Kim Kardashian, dále Travis Scott nebo Wiz Khalifa.

Tímto se značka stává definitivně slavnou a hype jede poslední 3 roky naplno. Bohužel u zakladatele s podobnými životními postoji asi nepřekvapí, že sice dokázal vybudovat kult kolem značky, ale se zákaznickou podporou a prozákaznickým přístupem je to o poznání horší. Kvalita materiálů též není na špičkové úrovni a tak se spousta věrných fans začíná od ASSC odvracet.

A co Vy? Jaký máte na značku Anti Social Social Club názor?

Profil firmy Anti Social Social Club

  • Zakladatel: Neek Lurk
  • Založeno: 2015
  • Sídlo: Los Angeles, USA
  • Web: antisocialsocialclub.com
Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ