Girls Without Clothes (Profil značky)

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

Girls Without Clothes je úspěšný český módní label, který v roce 2013 založil fotograf Martin Feix. Značka se zabývá výrobou a prodejem dámského i pánského lifestylového oblečení, spodního prádla a doplňků. Oblečení je vyrobeno jen z těch nejlepších dostupných materiálů, vyniká originalitou a nápaditým zpracováním.

Ovšem to nejlepší na celém labelu je asi následná prezentace produktů – to jest skvělé fotky, krásných mladých žen, které módní kousky předvádí. Label se ve své marketingové strategii nebojí kontroverze a vtipu, známý je například inzerát na prodavačku, která bude umět anglicky “jak když ji přítel bičem po zadku mrská”. Značka o sobě uvádí:

Žijeme ve městech, v srdcích máme hory a oceán. Užíváme si svobody ve všech jejích formách. Milujeme život na hraně a neexistuje hranice, která by nás limitovala. Naše životy jsou naplněny nikdy nekončící zábavou a vzrušením při poznávání nových zákoutí světa. Nejsme schopni stát na místě, jsme závislí na kreativním vývoji a plnění životních snů. Inspirují nás rebelové, jedinci kteří vybočují z davu. Neomezujeme se, proplétáme se rozmanitými životními styly a kulturami.

Všechny aktuální kousky a kolekce labelu Girls Without Clothes najdete v kamenné prodejně, která nese název GWC Streetwear Store & Gallery a nachází se 100 metrů od Národního divadla na adrese – Karolíny Světlé 9, Praha 1.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA: