Top nejlepší boty na běhání značky Nike

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:
5/5 - (2 votes)

Společnost Nike patří mezi největší a nejslavnější výrobce oblečení na světě. Jedná se o americkou firmu, která byla založena v roce 1957, v malém městečku jménem Eugene. Za vznik společnosti mohou dva sportovci – Phil Knight a Bill Bowerman, kteří nebyli spokojeni se sportovním sortimentem, který byl v té době pro sportovce běžně k mání.

Z toho důvodu se po nějaké době rozhodli, že se tuto situaci pokusí změnit a založili právě Nike. Vzhledem k tomu, že oba pánové byli atleti a hlavně běžci, zaměřili se primárně na výrobu kvalitní obuvi. A během let dokázali vytvořit nejen oni, ale i jejich firemní pokračovatelé velké množství opravdu kvalitních běžeckých bot.

Pokud tedy rádi běháte nejen na tramvaj, ale rádi si zlepšujete kondičku i ve svém volném čase, víte kam sáhnout. Existuje sice celá řada výrobců, kteří nabízejí opravdu špičkové obutí pro profesionální i amatérské sportovce, ale jen málokterý má tak široké portfolio, ze kterého lze vybírat.

Nike Renew Run

V případě, že si maximálně potrpíte na pohodlí, tyto boty by vám mohly dokonale sedět. Pohodlí vám v tomto případě zajistí měkká pěna, která funguje jako špičkový tlumič. Nárazy během pohybu tak pro vás nebudou již žádnou velkou překážkou. Budete se cítit jako v bavlnce.

Komfort však zajišťuje nejen inovativní pěna Lunar, ale zároveň i moderní a hlavně funkční design. Bota na noze sedí jako ušitá, stačí si jen zvolit tu pravou velikost. Při běhání vám bude dobrým pomocníkem rovněž i podrážka z gumy, která se může pyšnit kvalitní trakcí. To se hodí nejen při sprintech, ale i během zdolávání dlouhých tratí.

Nike Star Runner 2

Skvělá cena, skvělé vlastnosti. Takto by se ve zkratce daly charakterizovat boty Nike Star Runner 2. V případě, že si rádi občas zaběháte a nechcete příliš utrácet, je to obuv určená pro vás. Na rozdíl od vyloženě levných tenisek za pár stovek však nabízí mnohem vyšší pohodlí.

Vzhledem k tomu, že jsou tyto běžecké boty Nike z části vyrobené z odlehčené síťoviny, jsou mnohem lehčí, než je běžné. A to mimo jiné přispívá také k lepší chůzi, potažmo běhu. Pohodlí je pak zaručeno měkkým polstrováním, které je situováno v oblasti kotníku. Podrážka vyrobená z gumy je dostatečně odolná na to, aby se během pár použití neošoupala. Nevadí tak, že budete běhat po nepříliš kvalitním terénu. Boty by to měly vydržet bez ztráty cti, a to dlouhodobě.

Nike Downshifter 9

Když si to tak vezmete, je běhání docela řehole, a proto byste měli mít vysoce kvalitní obutí, které vás v této činnosti dokáže dostatečně podpořit a ne vás spíše držet zpátky. A takovou

Nejoblíbenější značky

Sdílej kvalitu, ať se to dozví i tvoje babička:
Témata:

Okomentovat článek