Tenisky s největším zhodnocením. Které modely zaválely v roce 2019?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Nedávno jsme se v našem magazínu bavili o teniskách jako investici. Pokud jste si článek nepřečetli, doporučujeme to nyní, lépe se vám bude v následujícím textu orientovat.

Důležitým prvkem úspěšné investice je poznání aktuálního trhu a umění vyčkat na správnou chvíli. Dnes jsme se vám rozhodli jít trochu dál a přinést několik přátelských doporučení, do kterých sneakersek se hodilo/hodí investovat v letošním roce.

TIP ČÍSLO 1: JORDAN 1 (jakákoliv limitovaná edice)

Tenisky JORDAN 1 si nesou nálepku diamantové investice. Hlavně pokud se jedná o limitovanou edici, která byla rozprodaná ihned po spuštění prodeje. Patří mezi ně například BRED TOE, PINE GREEN, COURT PURPLE nebo GOLD TOE. Nebojte se ale investovat i do starších kousků jako jsou BREDS, CHICAGO nebo SHATTERED BACKBOARD. Tenisky JORDAN 1 letos opravdu válí a jejich hodnota se od posledního roku rapidně zvýšila. 

Myslíte si, že je vložená investice příliš drahá? AIR JORDAN 1 je sázka na „jistotu“ (obzvlášť v případě menších velikostí pro děti do 11 let). Do tenisek sice na začátku vrazíte $500, ale jejich cena se s přehledem vyšplhá na $800!

Do kterého modelu investovat? Za nás jsou to jednoznačně PINE GREEN, kterých je na trhu jen velmi málo a jejich precizně odvedená práce jde vidět v každém detailu.

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/air-jordan-1-vyber“ width=““ target=“_self“]Koupit Air Jordan 1[/inbound_button]

TIP ČÍSLO 2: WHITE X NIKE „THE TEN“ COLLECTION (mimo původní colorway)

Celkem šílený rok měly tenisky WHITE x NIKE „THE TEN“ COLLECTION. Jejich původní colorway se vyšplhala pěkně vysoko a jen stěží se dá soudit, jestli i v této chvíli by se mohlo jednat o atraktivní investici.

Za pozornost ale rozhodně stojí novější colorway (kromě té růžové podivnosti, které vyšla během roku)! Všechny nové releasy mají potenciál stát se skvělou investicí, která je znásobena i šeptem, že by se mohlo jednat o poslední možnost, jak si slavné tenisky pořídit.

Do kterého modelu investovat? Pokud bychom si měli vybrat, tak bychom se pustili do UNC JORDAN 1 a VOLT AIR FORCE 1. Oba modely jsou aktuálně celkem dost podhodnocené, vezmeme-li v potaz fakt, jak jsou jejich starší sourozenci aktuálně na špici mezi vyhledáváním, a je tak dost pravděpodobné, že se jejich cena během času rapidně zvýší.

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/nike-air-force-1-recenze-tenisek“ width=““ target=“_self“]Koupit Air Force 1[/inbound_button]

TIP ČÍSLO 3: YEEZY 700 WAVERUNNER (zajímavá dlouhodobá investice)

Investování do sneakersek, které má na svědomí Kanya West je trochu riskantní podnik, který bychom začátečníkům rozhodně nedoporučovali.

Tenisky mají sice aktuálně skvělé ceny a na první pohled by se o nich dalo předpokládat, že se stanou i fantastickou investicí, ale u Kanya nikdy nevíte, s čím nakonec přijde. Ve finále se může stejně tak stát, že se mladý designér rozhodne uvolnit sneakersek do prodeje miliony kusů a z lukrativní investice se rázem stanou zbytečně promrhané peníze. Dále je třeba zvážit, že vrchol popularity už mají Yeezy za sebou a není týden, kdy by nevyšel další a další model. Tím se ztrácí i jistá exkluzivita, která dříve u tohoto modleu panovala.

Jestliže však přece jen chcete investovat do řady Yeezy, vyhledávejte modely, které mají svítící a signální prvky. Moc jich zatím není a cenu u takovýchto kousků stoupá, nehledě na množství uvolněných nesvítích kusů.

Dalším aspekt tvoří i čas. Hledáte-li způsob, jak rychle přijít k penězům, nebudou pro vás YEEZY tím pravým. Pokud jste ale trpěliví, je docela dost možné, že během několika následujících let vzroste jejich cena do nebes.

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-yeezy“ width=““ target=“_self“]Koupit Adidas Yeezy[/inbound_button]

Soutěž o iPhone 15, AirPods 3 a další ceny s HypoSpace.cz

Soutěž Časově omezeno
4,89 %
Vyhrajte iPhone 15 a další ceny
       
Sjednejte si online hypotéku od HypoSpace.cz s úrokem od 4,89 % a zařaďte se tak do soutěže o iPhone 15, Apple AirPods 3 a další ceny.
Chci soutěžit
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ