Stylové oblečení a boty na sport i volný čas

Sdílejte článek:
5/5 - (1 vote)

Ačkoliv jedna slavná věta hlásá o tom, že na vzhledu nezáleží, není to tak úplně pravda. Každý člověk chce vypadat dobře, a to nejen kvůli svému okolí, ale hlavně pro svůj dobrý pocit. Ať už při sportu nebo jen tak ve volném čase, vypadat stylově je fajn.

Vše začalo basketbalem

Na každou příležitost se hodí jiný styl oblečení, to je nad slunce jasné všem. Na sport si přece nemůžete obléct stejný outfit, jako kdybyste šli posedět do kavárny s přáteli. Z toho důvodu začaly vznikat speciální funkční kousky, jež byly přímo určeny pro jednotlivé typy sportovních aktivit. Bohužel ne vždy jsou jednotliví sportovci s danými kousky spokojení, a přesně tak vznikla značka Jordan.

Michael Jordan, který stojí za zrozením této značky, je celosvětově považován za jednoho z nejlepších hráčů basketbalu všech dob. Jordan nabízí vše od bot, bund až po drobné doplňky. Před nějakým časem se značka rozhodla rozšířit pole své působnosti i mimo basketbalová hřiště a zaměřila se na kousky určené pro nošení ve volném čase.

Kolekce oblečení na jednom místě

Jestliže patříte mezi fanoušky basketbalu, případně se tomuto sportu přímo aktivně věnujete, určitě vás značka Jordan zaujala. Pokud přemýšlíte, kde se takový Jordan shop v naší krajině nachází, máme pro vás jeden tip. Basket shop je internetový obchod, který svým zákazníkům nabízí širokou paletu zboží zaměřeného na basketbalovou módu včetně unikátních kousků Jordan.

Ne každý je však milovníkem eshopů a oblečení si před koupí raději osahá a vyzkouší. V Čechách žádný Jordan obchod, co by se zaměřoval pouze na tuto jedinou značku, neexistuje, ale opět můžete vsadit na Basket shop, jenž před časem otevřel i svoji kamennou prodejnu na Praze 9. Nechte se okouzlit značkou, za níž stojí jedna z největších postav světového basketu, a pořiďte si i vy jedinečný kousek, co budete s hrdostí nosit.

(PR)

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:

Okomentovat článek