Spolupráce mezi Nike a Ben & Jerry přinese fanouškům jedny z nejsladších tenisek na světě!

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Na to, že obuvní průmysl spolupracuje s významnými sportovci, zpěváky nebo herci, jsme si už zvykli, ale jakmile se objeví spolupráce pod značkou jídla, ihned zbystříme všechny smysly! V minulosti jsme už měli tu možnost vidět spolupráci s Twix nebo Ice Tea, ale se zmrzlinou? Tak to je něco úplně nového!

Ano, v Nike se rozhodli pustit do spolupráce se světovou značkou jedné z nejoblíbenějších zmrzlin na zeměkouli a to Ben & Jerry. Pro ty, kdo neví o co jde, máme rychlé informační okénko. Ben & Jerry je americká společnost, která byla založena v roce 1978. Jejich podnikání si zakládá na Fairtrade, poctivých surovinách a ekologii. Dnes se jedná o světového distributora, kterého najdete i u nás v České republice.

A teď zpátky k teniskám! Nové Nike SB „Chunky Dunky“ Dunk k nám dorazí v létě tohoto roku a budou přesně tak barevné a sladké jako jejich zmrzlina. Celý motiv vychází z tradičního obalu, který můžete vidět na každém kelímku zmrzliny – modrou oblohu, zelené kopce a farmářský feeling.

Co na ně říkáte vy? Dejte nám vědět, co si o nových teniskách Nike SB „Chunky Dunky“ Dunk myslíte vy!

  • Datum releasu: léto 2020
  • Cena: zatím neuvedeno

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

PUMA SPEEDCAT OG SPARCO FOREST NIGHT

Značku Puma jsme v našem pravidelném souhrnu už nezmiňovali delší dobu, ale konečně máme příležitost vám představit kousek, který stojí za pozornost. Jedná se o nové tenisky PUMA SPEEDCAT OG SPARCO FOREST NIGHT! Tyhle sneakersky přinášejí tlumenou colorway, která se nese v přírodních odstínech hnědé a zelené barvy.

Celkově působí nove tenisky opravdu dojmem lesa v průběhu večera. K celému motivu navíc skvěle sedí jejich lehkost. Zároveň si neodepře svou inspiraci v rychlých autech a motorkách, z kterých vychází aerodynamická silueta tenisky.

  • Datum releasu: 19.04.2020
  • Cena: $100

CO TI BĚHEM PLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

Air Jordan 7 Hare 2.0

Pamatujete si legendární film Space Jam? V hlavní roli se objevil Michael Jordan a Looney Tunes (animované postavičky od Walta Disneyho). No a právě nové AIR JORDAN 7 HARE 2.0 se inspirují legendárním Bugs Bunnym, jednou postavou z Looney Tunes!

Původní verze tenisek přišla na svět v roce 1991. Nový model na ty původní pěkně navazuje, objevuje se například čarový kód 130014-100, pod kterým byly prodávané a typické logo Jumpmana na patě. Jinak je celá colorway v barvách šedorůžové, která odpovídá i vizuálnímu pojetí králíka Bugse.

Celý feeling pak dotváří i krabice bot, která je posetá mrkvemi!

  • Cena: $250

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

FOOTSHOP X KANGAROOS ULTIMATE 3

Co takhle sneakersky, které vznikly v kolaboraci největšího českého e-shopu a legendární německé značky? Máš zájem? Tak se podívej na FOOTSHOP X KANGAROOS ULTIMATE 3. Na modelu nechybí například symbol Prahy s motivem Národního muzea. Celé tenisky jsou tažené v koženém stylu, který jim dává zatraceně luxusní vzhled, nemyslíte?

  • Cena: 7 390 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/footshop-x-kangaroos-ultimate-3-flip“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

FILLING PIECES LAY UP ICEY DIP DYE DARK GREEN

Móda nezná hranice a to ani v případě tenisek FILLIG PIECES LAY UP ICEY DIP DYE DARK GREEN. Tyhle sneakersky byly vytvořeny experimentálním batikováním materiálu, díky čemuž se z každého kousku stává v podstatě unikátní záležitost. Najít je navíc můžete i v odstínech modré a růžové barvy.

  • Cena: 7 220 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/filling-pieces-vyber“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

ADIDAS X RAF SIMONS DETROIT RUNNER

Jsi tak trochu extravagantní blázen? Nové tenisky ADIDAS X RAF SIMONS DETROIT RUNNER splňují nároky i těch největších odvážlivců na světě. Obecně se ví, že belgický designér Raf Simons nikdy nechodí s davem a jeho tvorba budí zaručeně rozruch. V referencích má ale značky jako Christian Dior nebo Calvin Klein, takže se o kvalitu zpracování rozhodně nemusíš bát!

  • Cena: 8 192 Kč

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/vyber-si-adidas“ width=““ target=“_self“]Koupit na Footshop.cz[/inbound_button]

Slevové kupóny

Níže najdete TOP slevové kupóny, které můžete využít pro nákup vánočních dárků. Pokud chcete vidět další, klikněte na Zobrazit více slevových kupónů.

NOTINO.CZ

Časově omezeno Slevový kupón
-11%
Slevový kód - 11% SLEVA NA NOTINO.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 11% na VŠE! Oslavte SINGLES DAY!
Zobrazit kód
Sleva Výprodej
-75%
Týdenní akce na dekorativní kosmetiku na NOTINO.cz
Každý týden pro vás vybírají zajímavé dekorativní kosmetické produkty za velmi atraktivní ceny se slevou až 75 %.
Zobrazit slevu

FOOTSHOP.CZ

Pouze u nás Slevový kupón
-7%
Slevový kód - 7% SLEVA NA FOOTSHOP.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 7% slevu na všechny nezlevněné produkty na Footshop.cz. Nejvýhodněji ve Footshop aplikaci.
Zobrazit kód

QUEENS.CZ

Exluzivně Slevový kupón
-10%
Slevový kód - 10% SLEVA NA QUEENS.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 10% slevu na všechny nezlevněné produkty na Queens.cz.
Zobrazit kód

TOP ♡ BRANDS

TOP ♡ SNEAKERS

TOP ♡ SHOPS

Koukněte na naše recenze e-shopů a vyberte si ten nejlepší.

TOP ♡ KATEGORIE

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ