Spolupráce mezi Nike a Ben & Jerry přinese fanouškům jedny z nejsladších tenisek na světě!

Sdílejte článek:
5/5 - (1 vote)

Na to, že obuvní průmysl spolupracuje s významnými sportovci, zpěváky nebo herci, jsme si už zvykli, ale jakmile se objeví spolupráce pod značkou jídla, ihned zbystříme všechny smysly! V minulosti jsme už měli tu možnost vidět spolupráci s Twix nebo Ice Tea, ale se zmrzlinou? Tak to je něco úplně nového!

Ano, v Nike se rozhodli pustit do spolupráce se světovou značkou jedné z nejoblíbenějších zmrzlin na zeměkouli a to Ben & Jerry. Pro ty, kdo neví o co jde, máme rychlé informační okénko. Ben & Jerry je americká společnost, která byla založena v roce 1978. Jejich podnikání si zakládá na Fairtrade, poctivých surovinách a ekologii. Dnes se jedná o světového distributora, kterého najdete i u nás v České republice.

A teď zpátky k teniskám! Nové Nike SB „Chunky Dunky“ Dunk k nám dorazí v létě tohoto roku a budou přesně tak barevné a sladké jako jejich zmrzlina. Celý motiv vychází z tradičního obalu, který můžete vidět na každém kelímku zmrzliny – modrou oblohu, zelené kopce a farmářský feeling.

Co na ně říkáte vy? Dejte nám vědět, co si o nových teniskách Nike SB „Chunky Dunky“ Dunk myslíte vy!

  • Datum releasu: léto 2020
  • Cena: zatím neuvedeno

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

PUMA SPEEDCAT OG SPARCO FOREST NIGHT

Značku Puma jsme v našem pravidelném souhrnu už nezmiňovali delší dobu, ale konečně máme příležitost vám představit kousek, který stojí za pozornost. Jedná se o nové tenisky PUMA SPEEDCAT OG SPARCO FOREST NIGHT! Tyhle sneakersky přinášejí tlumenou colorway, která se nese v přírodních odstínech hnědé a zelené barvy.

Celkově působí nove tenisky opravdu dojmem lesa v průběhu večera. K celému motivu navíc skvěle sedí jejich lehkost. Zároveň si neodepře svou inspiraci v rychlých autech a motorkách, z kterých vychází aerodynamická silueta tenisky.

  • Datum releasu: 19.04.2020
  • Cena: $100

CO TI BĚHEM PLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

Air Jordan 7 Hare 2.0

Pamatujete si legendární film Space Jam? V hlavní roli se objevil Michael Jordan a Looney Tunes (animované postavičky od Walta Disneyho). No a právě nové AIR JORDAN 7 HARE 2.0 se inspirují legendárním Bugs Bunnym, jednou postavou z Looney Tunes!

Původní verze tenisek přišla na svět v roce 1991. Nový model na ty původní pěkně navazuje, objevuje se například čarový kód 130014-100, pod kterým byly prodávané a typické logo Jumpmana na patě. Jinak je celá colorway v barvách šedorůžové, která odpovídá i vizuálnímu pojetí králíka Bugse.

Celý feeling pak dotváří i krabice bot, která je posetá mrkvemi!

  • Cena: $250

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

FOOTSHOP X KANGAROOS ULTIMATE 3

Co takhle sneakersky, které vznikly v kolaboraci největšího českého e-shopu a legendární německé značky? Máš zájem? Tak se podívej na FOOTSHOP X KANGAROOS ULTIMATE 3. Na modelu nechybí například symbol Prahy s motivem Národního muzea. Celé tenisky jsou tažené v koženém stylu, který jim dává zatraceně luxusní vzhled, nemyslíte?

  • Cena: 7 390 Kč

Koupit na Footshop.cz

FILLING PIECES LAY UP ICEY DIP DYE DARK GREEN

Móda nezná hranice a to ani v případě tenisek FILLIG PIECES LAY UP ICEY DIP DYE DARK GREEN. Tyhle sneakersky byly vytvořeny experimentálním batikováním materiálu, díky čemuž se z každého kousku stává v podstatě unikátní záležitost. Najít je navíc můžete i v odstínech modré a růžové barvy.

  • Cena: 7 220 Kč

Koupit na Footshop.cz

ADIDAS X RAF SIMONS DETROIT RUNNER

Jsi tak trochu extravagantní blázen? Nové tenisky ADIDAS X RAF SIMONS DETROIT RUNNER splňují nároky i těch největších odvážlivců na světě. Obecně se ví, že belgický designér Raf Simons nikdy nechodí s davem a jeho tvorba budí zaručeně rozruch. V referencích má ale značky jako Christian Dior nebo Calvin Klein, takže se o kvalitu zpracování rozhodně nemusíš bát!

  • Cena: 8 192 Kč

Koupit na Footshop.cz

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:

Okomentovat článek