Sotheby’s aukce: Limitované edice Off-White x Futura x Nike Dunk sneakers

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Sotheby’s, největší aukční dům na světě, představil limitované edice Off-White x Futura x Nike Dunk sneakers, které budou prodávány na aukci v dubnu. Tyto tenisky jsou známé svým vysokým stupněm raritnosti a jsou oblíbené mezi sběrateli po celém světě.

Popis aukce:

Aukce se koná online prostřednictvím Sotheby’s platformy, což umožňuje lidem z celého světa účastnit se. Budou prodány celkem čtyři páry tenisek, každý v limitované edici, a každý pár má svou vlastní charakteristiku, která je jedinečná pro tuto kolekci.

Popis jednotlivých párů: První pár je červené barvy a má bílý potisk, druhý pár má černou základní barvu s nápadným potiskem v barvě neonově zelené. Třetí pár je tmavě šedé barvy s růžovými a oranžovými prvky a poslední pár je modré barvy s bílým potiskem a zlatými detaily.

Historie Off-White x Futura x Nike Dunk: Tento model tenisek byl poprvé vydán v roce 2020 a byl velmi rychle vyprodán. Tento projekt je výsledkem spolupráce mezi značkami Off-White a Nike a umělcem Futura. Tenisky jsou inspirovány ikonickým modelem Nike Dunk SB a jsou charakteristické pro své jedinečné designové prvky.

Ceny tenisek:

Ceny pro každý pár se pohybují od 60 000 až 100 000 amerických dolarů, což z nich dělá jedny z nejdražších tenisek na světě. Sběratelé po celém světě se již těší na tuto aukci a předpokládá se, že bude velmi úspěšná.

Virgil Abloh – medailonek

Virgil Abloh byl americký módní návrhář, DJ, umělec a zakladatel módní značky Off-White. Narodil se v roce 1980 v Rockfordu v Illinois. Po získání titulu z oboru architektury na Illinoiské univerzitě v Chicagu začal pracovat pro amerického hudebníka Kanyeho Westa jako kreativní ředitel pro jeho značku Yeezy.

V roce 2012 založil Abloh značku Off-White a rychle se stal jedním z nejvýznamnějších módních návrhářů současnosti. Jeho práce byla uznávána po celém světě a spolupracoval s řadou významných značek, jako je Nike, Louis Vuitton a IKEA.

Virgil Abloh zemřel 28. listopadu 2021 ve věku 41 let po boji s rakovinou. Jeho smrt vyvolala smutek a ztrátu nejen mezi jeho fanoušky, ale i v módním průmyslu jako celku. Abloh byl uznáván pro své inovativní návrhy, otevřenost a nadšení pro spojování umění, módy a kultury.

Závěr:

Sotheby’s aukce limitovaných edicí Off-White x Futura x Nike Dunk sneakers bude velmi důležitá pro sběratele a fanoušky značek Off-White, Nike a Futura. S jejich unikátními designovými prvky a vysokou hodnotou jsou tyto tenisky opravdu neocenitelnými kousky.

Slevové kupóny

Níže najdete TOP slevové kupóny, které můžete využít pro nákup vánočních dárků. Pokud chcete vidět další, klikněte na Zobrazit více slevových kupónů.

NOTINO.CZ

Časově omezeno Slevový kupón
-11%
Slevový kód - 11% SLEVA NA NOTINO.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 11% na VŠE! Oslavte SINGLES DAY!
Zobrazit kód
Sleva Výprodej
-75%
Týdenní akce na dekorativní kosmetiku na NOTINO.cz
Každý týden pro vás vybírají zajímavé dekorativní kosmetické produkty za velmi atraktivní ceny se slevou až 75 %.
Zobrazit slevu

FOOTSHOP.CZ

Pouze u nás Slevový kupón
-7%
Slevový kód - 7% SLEVA NA FOOTSHOP.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 7% slevu na všechny nezlevněné produkty na Footshop.cz. Nejvýhodněji ve Footshop aplikaci.
Zobrazit kód

QUEENS.CZ

Exluzivně Slevový kupón
-10%
Slevový kód - 10% SLEVA NA QUEENS.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 10% slevu na všechny nezlevněné produkty na Queens.cz.
Zobrazit kód

TOP ♡ BRANDS

TOP ♡ SNEAKERS

TOP ♡ SHOPS

Koukněte na naše recenze e-shopů a vyberte si ten nejlepší.

TOP ♡ KATEGORIE

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ