Sotheby’s aukce: Limitované edice Off-White x Futura x Nike Dunk sneakers

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Sotheby’s, největší aukční dům na světě, představil limitované edice Off-White x Futura x Nike Dunk sneakers, které budou prodávány na aukci v dubnu. Tyto tenisky jsou známé svým vysokým stupněm raritnosti a jsou oblíbené mezi sběrateli po celém světě.

Popis aukce:

Aukce se koná online prostřednictvím Sotheby’s platformy, což umožňuje lidem z celého světa účastnit se. Budou prodány celkem čtyři páry tenisek, každý v limitované edici, a každý pár má svou vlastní charakteristiku, která je jedinečná pro tuto kolekci.

Popis jednotlivých párů: První pár je červené barvy a má bílý potisk, druhý pár má černou základní barvu s nápadným potiskem v barvě neonově zelené. Třetí pár je tmavě šedé barvy s růžovými a oranžovými prvky a poslední pár je modré barvy s bílým potiskem a zlatými detaily.

Historie Off-White x Futura x Nike Dunk: Tento model tenisek byl poprvé vydán v roce 2020 a byl velmi rychle vyprodán. Tento projekt je výsledkem spolupráce mezi značkami Off-White a Nike a umělcem Futura. Tenisky jsou inspirovány ikonickým modelem Nike Dunk SB a jsou charakteristické pro své jedinečné designové prvky.

Ceny tenisek:

Ceny pro každý pár se pohybují od 60 000 až 100 000 amerických dolarů, což z nich dělá jedny z nejdražších tenisek na světě. Sběratelé po celém světě se již těší na tuto aukci a předpokládá se, že bude velmi úspěšná.

Virgil Abloh – medailonek

Virgil Abloh byl americký módní návrhář, DJ, umělec a zakladatel módní značky Off-White. Narodil se v roce 1980 v Rockfordu v Illinois. Po získání titulu z oboru architektury na Illinoiské univerzitě v Chicagu začal pracovat pro amerického hudebníka Kanyeho Westa jako kreativní ředitel pro jeho značku Yeezy.

V roce 2012 založil Abloh značku Off-White a rychle se stal jedním z nejvýznamnějších módních návrhářů současnosti. Jeho práce byla uznávána po celém světě a spolupracoval s řadou významných značek, jako je Nike, Louis Vuitton a IKEA.

Virgil Abloh zemřel 28. listopadu 2021 ve věku 41 let po boji s rakovinou. Jeho smrt vyvolala smutek a ztrátu nejen mezi jeho fanoušky, ale i v módním průmyslu jako celku. Abloh byl uznáván pro své inovativní návrhy, otevřenost a nadšení pro spojování umění, módy a kultury.

Závěr:

Sotheby’s aukce limitovaných edicí Off-White x Futura x Nike Dunk sneakers bude velmi důležitá pro sběratele a fanoušky značek Off-White, Nike a Futura. S jejich unikátními designovými prvky a vysokou hodnotou jsou tyto tenisky opravdu neocenitelnými kousky.

Soutěž o iPhone 15, AirPods 3 a další ceny s HypoSpace.cz

Soutěž Časově omezeno
4,89 %
Vyhrajte iPhone 15 a další ceny
       
Sjednejte si online hypotéku od HypoSpace.cz s úrokem od 4,89 % a zařaďte se tak do soutěže o iPhone 15, Apple AirPods 3 a další ceny.
Chci soutěžit
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ