Sportovní obchod DECATHLON – Praha Zličín

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Decathlon je sportovní obchod, který nabízí široký sortiment sportovního vybavení a oblečení pro různé druhy aktivit. V Praze Zličíně se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, kde má prodejnu o rozloze 4000 m2. Zde můžete najít vše, co potřebujete pro svůj oblíbený sport, ať už je to cyklistika, běh, plavání, fitness, fotbal nebo jiný. Můžete si také vyzkoušet produkty před nákupem nebo využít služeb jako servis kol, tisk na trička nebo půjčovna lyží. Prodejnu vede tým mladých sportovců, kteří vám rádi poradí a pomohou s výběrem.

Decathlon je známý svou filozofií sport for all – all for sport, která znamená, že chce zpřístupnit sport co největšímu počtu lidí a podporovat jejich zdravý životní styl. Proto nabízí kvalitní produkty za dostupné ceny a také pořádá různé akce a workshopy pro veřejnost. Například v roce 2023 uspořádal Decathlon Zličín Sportovní den pro rodiny, kde si mohli návštěvníci vyzkoušet různé sporty jako lukostřelbu, badminton, tenis nebo golf. Také spolupracuje s místními sportovními kluby a školami a podporuje jejich aktivity.

Pokud máte rádi sport a hledáte místo, kde si můžete pořídit vše potřebné pro své koníčky, navštivte Decathlon Praha Zličín. Otevřeno je každý den od 9 do 21 hodin a najdete ho na adrese Skandinávská 144, Praha 13-Třebonice.

Adresa:

Skandinávská 144
155 05 Praha 13-Třebonice

Možnost platby:

Hotovost
Platební karty
Dárkové poukazy

Otevírací doba:

Pondělí – Neděle
09:00 – 21:00

O svátcích se může otevírací doba lišit.

Kontakty:

+420 228 800 050

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA: