Sportovní obchod DECATHLON – Praha Nový Smíchov

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Decathlon je sportovní obchod, který nabízí široký sortiment sportovního vybavení a oblečení pro různé druhy aktivit. V Praze Nový Smíchov se nachází v obchodním centru Nový Smíchov, kde má prodejnu o rozloze 4000 m2. 

Zde můžete najít vybavení pro více než 70 sportů, jako jsou například QUECHUA, DOMYOS, ARTENGO, KIPSTA, BTWIN, TRIBORD a další. Můžete si také vyzkoušet produkty před nákupem nebo využít služeb jako servis kol, tisk na trička nebo půjčovna lyží. Prodejnu vede tým usměvavých sportovců, kteří vám rádi pomohou s výběrem a otestují vaše sportovní vybavení.

Decathlon je známý svou filozofií sport for all – all for sport, která znamená, že chce zpřístupnit sport co největšímu počtu lidí a podporovat jejich zdravý životní styl. Proto nabízí kvalitní produkty za dostupné ceny a také pořádá různé akce a workshopy pro veřejnost. Například v roce 2023 uspořádal Decathlon Nový Smíchov Sportovní den pro rodiny, kde si mohli návštěvníci vyzkoušet různé sporty jako lukostřelbu, badminton, tenis nebo golf. Také spolupracuje s místními sportovními kluby a školami a podporuje jejich aktivity.

Pokud máte rádi sport a hledáte místo, kde si můžete pořídit vše potřebné pro své koníčky, navštivte Decathlon Praha Nový Smíchov. Otevřeno je každý den od 9 do 21 hodin a najdete ho na adrese Plzeňská 8, Praha.

Adresa:

Plzeňská 8
150 00 Praha

Možnost platby:

Hotovost
Platební karty
Dárkové poukazy

Otevírací doba:

Pondělí – Neděle
09:00 – 21:00

O svátcích se může otevírací doba lišit.

Kontakty:

+420 281 049 420

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ