Sportovní obchod DECATHLON – Praha Letňany

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Decathlon je sportovní obchod, který nabízí široký sortiment sportovního vybavení a oblečení pro různé druhy aktivit. V Praze Letňany se nachází v obchodním centru OC Letňany, kde má prodejnu o rozloze 4000 m2. Zde můžete najít veškeré vybavení, které potřebujete k provozování svého oblíbeného sportu, jako jsou například QUECHUA, DOMYOS, ARTENGO, KIPSTA, BTWIN, TRIBORD a další.

Můžete si také vyzkoušet produkty před nákupem nebo využít služeb jako servis kol, tisk na trička nebo půjčovna lyží. Prodejnu vede tým ochotných sportovců, kteří vám rádi pomohou s výběrem a poskytnou služby na míru.

Decathlon je známý svou filozofií sport for all – all for sport, která znamená, že chce zpřístupnit sport co největšímu počtu lidí a podporovat jejich zdravý životní styl. Proto nabízí kvalitní produkty za dostupné ceny a také pořádá různé akce a workshopy pro veřejnost. Například v roce 2023 uspořádal Decathlon Letňany Sportovní den pro rodiny, kde si mohli návštěvníci vyzkoušet různé sporty jako lukostřelbu, badminton, tenis nebo golf. Také spolupracuje s místními sportovními kluby a školami a podporuje jejich aktivity.

Pokud máte rádi sport a hledáte místo, kde si můžete pořídit vše potřebné pro své koníčky, navštivte Decathlon Praha Letňany. Otevřeno je každý den od 9 do 21 hodin a najdete ho na adrese Veselská 721, Praha.

Adresa:

Veselská 721
199 00 Praha

Možnost platby:

Hotovost
Platební karty
Dárkové poukazy

Otevírací doba:

Pondělí – Neděle
09:00 – 21:00

O svátcích se může otevírací doba lišit.

Kontakty:

+420 281 049 410

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ