Sportovní obchod DECATHLON – Praha Chodov

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Decathlon je sportovní obchod, který nabízí široký sortiment sportovního vybavení a oblečení pro různé druhy aktivit. V Praze Chodov se nachází v blízkosti stanice metra Chodov, kde má prodejnu o rozloze 4000 m2. Zde můžete najít vybavení pro více než 50 sportů, jako jsou například QUECHUA, DOMYOS, ARTENGO, KIPSTA, BTWIN, TRIBORD a další.

Můžete si také vyzkoušet produkty před nákupem nebo využít služeb jako servis kol, tisk na trička nebo půjčovna lyží. Prodejnu vede tým usměvavých sportovců, kteří vám rádi poradí a pomohou s výběrem.

Decathlon je známý svou filozofií sport for all – all for sport, která znamená, že chce zpřístupnit sport co největšímu počtu lidí a podporovat jejich zdravý životní styl. Proto nabízí kvalitní produkty za dostupné ceny a také pořádá různé akce a workshopy pro veřejnost. Například v roce 2023 uspořádal Decathlon Chodov Sportovní den pro rodiny, kde si mohli návštěvníci vyzkoušet různé sporty jako lukostřelbu, badminton, tenis nebo golf. Také spolupracuje s místními sportovními kluby a školami a podporuje jejich aktivity.

Pokud máte rádi sport a hledáte místo, kde si můžete pořídit vše potřebné pro své koníčky, navštivte Decathlon Praha Chodov. Otevřeno je každý den od 9 do 21 hodin a najdete ho na adrese Türkova 1272/7, Praha.

Adresa:

Türkova 1272/7
149 00 Praha

Možnost platby:

Hotovost
Platební karty
Dárkové poukazy

Otevírací doba:

Pondělí – Neděle
09:00 – 21:00

O svátcích se může otevírací doba lišit.

Kontakty:

+420 228 800 000

- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA: