Sportovní obchod DECATHLON – Praha Černý Most

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Decathlon je sportovní obchod, který nabízí široký sortiment sportovního vybavení a oblečení pro různé druhy aktivit. V Praze Černý Most se nachází v obchodním centru Westfield Černý Most, kde má prodejnu o rozloze téměř 4000 m2. Zde můžete najít vybavení pro více než 70 sportů, jako jsou například QUECHUA, DOMYOS, ARTENGO, KIPSTA, BTWIN, TRIBORD a další. Můžete si také vyzkoušet produkty před nákupem nebo využít služeb jako servis kol, tisk na trička nebo půjčovna lyží. Prodejnu vede tým sportovců, pro které je hlavní prioritou vaše spokojenost.

Decathlon je známý svou filozofií sport for all – all for sport, která znamená, že chce zpřístupnit sport co největšímu počtu lidí a podporovat jejich zdravý životní styl. Proto nabízí kvalitní produkty za dostupné ceny a také pořádá různé akce a workshopy pro veřejnost. Například v roce 2023 uspořádal Decathlon Černý Most Sportovní den pro rodiny, kde si mohli návštěvníci vyzkoušet různé sporty jako lukostřelbu, badminton, tenis nebo golf. Také spolupracuje s místními sportovními kluby a školami a podporuje jejich aktivity.

Pokud máte rádi sport a hledáte místo, kde si můžete pořídit vše potřebné pro své koníčky, navštivte Decathlon Praha Černý Most. Otevřeno je každý den od 9 do 21 hodin a najdete ho na adrese Chlumecká 765/6, Praha.

Adresa:

Chlumecká 765/6
198 00 Praha

Možnost platby:

Hotovost
Platební karty
Dárkové poukazy

Otevírací doba:

Pondělí – Neděle
09:00 – 21:00

O svátcích se může otevírací doba lišit.

Kontakty:

+420 281 049 400

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ