Sportovní obchod DECATHLON – Hradec Králové

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Decathlon je významný maloobchodní prodejce sportovního vybavení, oblečení a obuvi. V našich prodejnách najdete více než 70 sportů pro každého, kdo chce zlepšit svou kondici, zábavu nebo zdraví. Naše hlavní poslání je zpřístupnit sport co nejvíce lidem a nabídnout jim kvalitní produkty za přijatelné ceny.

Decathlon v Hradci Králové se nachází na Rašínově třídě 1686 v obchodním centru Futurum. Prodejna byla otevřena v roce 2017 a má rozlohu 2 000 m2. Zde si můžete vybrat z více než 20 000 položek a vyzkoušet si je na našem hřišti, které se nachází před prodejnou. Naše tým sportovců je vám plně k dispozici a rád vám poradí s výběrem nebo servisem.

V Decathlonu v Hradci Králové se také konají různé akce a workshopy pro sportovní nadšence. Můžete se například naučit správně nastavit kolo, zúčastnit se běžeckého tréninku nebo si zahrát florbal s našimi instruktory. Pokud jste členem našeho věrnostního programu, máte navíc nárok na řadu výhod, jako je 365 dní na výměnu nebo vrácení zboží, slevy na služby nebo dárky.

Pokud máte zájem o sport a chcete si užít příjemný nákup, navštivte nás v Decathlonu v Hradci Králové.

Adresa:

Rašínova Třída 1686 (OC FUTURUM)
500 02 Hradec Králové

Možnost platby:

Hotovost
Platební karty
Dárkové poukazy

Otevírací doba:

Pondělí – Neděle
09:00 – 20:00

O svátcích se může otevírací doba lišit.

Kontakty:

+420 495 733 400

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA: