Sportovní obchod DECATHLON – Brno – Modřice

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Decathlon je významný maloobchodní prodejce sportovního vybavení, oblečení a obuvi. V našich prodejnách najdete více než 50 sportů pro každého, kdo chce zlepšit svou kondici, zábavu nebo zdraví. Hlavní poslání je zpřístupnit sport co nejvíce lidem a nabídnout jim kvalitní produkty za přijatelné ceny.

Decathlon Brno – Modřice se nachází na Splaviské ulici 1137 v obchodním centru Avion Shopping Park. Prodejna byla otevřena v roce 2010 a má rozlohu 4 000 m2. Zde si můžete vybrat z více než 30 000 položek a vyzkoušet si je na našem hřišti, které se nachází před prodejnou. Naše tým sportovců je vám plně k dispozici a rád vám poradí s výběrem nebo servisem.

V Decathlonu Brno – Modřice se také konají různé akce a workshopy pro sportovní nadšence. Můžete se například naučit správně nastavit kolo, zúčastnit se běžeckého tréninku nebo si zahrát florbal s našimi instruktory. Pokud jste členem našeho věrnostního programu, máte navíc nárok na řadu výhod, jako je 365 dní na výměnu nebo vrácení zboží, slevy na služby nebo dárky.

Pokud máte zájem o sport a chcete si užít příjemný nákup, navštivte nás v Decathlonu Brno – Modřice.

Adresa:

Splaviska 1137
664 42 Brno

Možnost platby:

Hotovost
Platební karty
Dárkové poukazy

Otevírací doba:

Pondělí – Neděle
09:00 – 21:00

O svátcích se může otevírací doba lišit.

Kontakty:

+420 511 190 100

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA: