Genster.cz

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

Genster.cz je nová online fashion nákupní služba určená výhradně pro muže. Jestliže jste z těch, které úplně nebaví chodit po obchodech a hledat vhodné oblečení či boty, které by k sobě navíc ladily, seděly Vám, nestály mnoho peněž, něco vydržely a byly z kvalitních materiálů, pak přesně pro Vás je tu služba Genster.cz

[inbound_button font_size=“22″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/koukni-na-genster-cz“ width=““ target=“_self“]Přejít do obchodu[/inbound_button]

Služba funguje poměrně jednoduše – profesionální módní stylistka Vám na základě vyplněného detailního dotazníku a telefonického hovoru pošle oblečení přesně dle Vámi preferovaného vkusu. Oblečení vyzkoušíte pěkně v klidu domova a kousky, které nesedí, můžete zdarma vrátit. Platíte jen za oblečení, keré si ponecháte.

Možnost platby:

Jakmile obdržíte Genster Box, vyzkoušíte si zaslané oblečení a vrátíte kousky, které vám nesedí, vystavujeme fakturu se splatností 5 dní. Fakturu od nás dostane do emailu. Platíte pouze za ponechané zboží. Doručení, vrácení a stylistická služba je zdarma.

Otevírací doba:

Nonstop online

Kontakty:

+420 797 722 586
info@genster.cz

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA: