Genster.cz

Sdílejte článek:

Genster.cz je nová online fashion nákupní služba určená výhradně pro muže. Jestliže jste z těch, které úplně nebaví chodit po obchodech a hledat vhodné oblečení či boty, které by k sobě navíc ladily, seděly Vám, nestály mnoho peněž, něco vydržely a byly z kvalitních materiálů, pak přesně pro Vás je tu služba Genster.cz

Přejít do obchodu

Služba funguje poměrně jednoduše – profesionální módní stylistka Vám na základě vyplněného detailního dotazníku a telefonického hovoru pošle oblečení přesně dle Vámi preferovaného vkusu. Oblečení vyzkoušíte pěkně v klidu domova a kousky, které nesedí, můžete zdarma vrátit. Platíte jen za oblečení, keré si ponecháte.

Možnost platby:

Jakmile obdržíte Genster Box, vyzkoušíte si zaslané oblečení a vrátíte kousky, které vám nesedí, vystavujeme fakturu se splatností 5 dní. Fakturu od nás dostane do emailu. Platíte pouze za ponechané zboží. Doručení, vrácení a stylistická služba je zdarma.

Otevírací doba:

Nonstop online

Kontakty:

+420 797 722 586
info@genster.cz

 

Nejoblíbenější značky

 

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less
Eobuv.cz (Aktuální)
Deal
dvažte se k něčemu novému! Nová kolekce dámských, pánských i dětských tenisek, bot a doplňků od světoznámých značek na Eobuv.cz
More Less
Sdílejte článek: