Resident Evil, Assassin’s Creed a více: Herní revoluce s ray tracingem na iPhone 15 Pro

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Nový iPhone 15 Pro je nejen skvělým telefonem, ale také vynikajícím herním zařízením. Díky svému výkonnému procesoru A17 PRO, velkému displeji a dlouhé výdrži baterie je ideální pro hraní nejnovějších her. iPhone 15 Pro dokonce nabídne i hardwarovou akceleraci ray tracingu, což je pokročilá technika pro vykreslování realistické grafiky s pravdivým osvětlením a stínováním. Ray tracing je schopen simulovat různé optické efekty, jako jsou odrazy, lomy, měkké stíny, rozptyl, hloubka ostrosti, rozmazání pohybu, kauzality, okolní okluze a disperzní jevy (např. chromatická aberace).

Pokud si chcete užít ray tracing na svém iPhone 15 Pro, máme pro vás dobrou zprávu: několik her již podporuje tuto technologii a další jsou na cestě. Podívejme se na některé z nich:

Resident Evil Village

Resident Evil Village je hororová hra z roku 2021, která je pokračováním Resident Evil 7: Biohazard z roku 2017. Hráči ovládají Ethana Winterse, který hledá svou unesenou dceru ve vesnici plné mutantních tvorů. Hra udržuje prvky přežití z předchozích her Resident Evil, kdy hráči prozkoumávají prostředí a shromažďují předměty a zdroje. Přidává také více akčního hraní, s vyšším počtem nepřátel a větším důrazem na boj.

Hra Resident Evil Village podporuje ray tracing na iPhone 15 Pro a nabízí úžasnou grafiku, plynulost a ovládání. Ray tracing zlepšuje vizuální stránku hry tím, že dodává realističtější osvětlení, stíny a odrazy. Například svíčky ve vesnickém kostele vrhají měkké stíny na stěny a podlahu, zatímco okna odrážejí oblohu a okolní budovy. Ray tracing také zvyšuje atmosféru hry tím, že vytváří kontrast mezi tmavými a světlými oblastmi a dodává pocit hloubky a prostoru.

Resident Evil 4

Resident Evil 4 je moderní předělávka klasické hororové hry z roku 2005, která vás zavede do role agenta Leona Kennedyho, který se snaží zachránit dceru amerického prezidenta z rukou zákeřného kultu. Hra využívá nového grafického enginu, který zlepšuje vizuální stránku hry, a také přináší některé změny a vylepšení v herním systému. Hra je zaměřena na stealth akci, kdy musíte využívat různé nástroje a schopnosti, abyste se proplížili nebo probojovali skrz nepřátelské prostředí. Hra také obsahuje režim Historie Bagdádu, který vám umožní dozvědět se více o historickém pozadí hry.

Hra Resident Evil 4 podporuje ray tracing na iPhone 15 Pro a nabízí skvělou grafiku, plynulost a ovládání. Ray tracing zlepšuje vizuální stránku hry tím, že dodává realističtější osvětlení, stíny a odrazy. Například vodní plochy odrážejí okolní objekty a postavy, zatímco sluneční paprsky pronikají skrz listoví a vytvářejí zajímavé světelné efekty. Ray tracing také zvyšuje atmosféru hry tím, že vytváří kontrast mezi tmavými a světlými oblastmi a dodává pocit hloubky a prostoru.

Death Stranding

Death Stranding je akční hra z roku 2019, která je první hrou od režiséra Hideo Kojimy a Kojima Productions po jejich rozchodu s Konami v roce 2015. Hráči ovládají Sama Bridgeese, kurýra, který má za úkol doručovat zásoby izolovaným koloniím a propojovat je bezdrátovou komunikační sítí. Hra se odehrává v budoucnosti, kdy tajemná událost známá jako Death Stranding otevřela bránu mezi živými a mrtvými, což vedlo k tomu, že se po zemi potulují groteskní bytosti z posmrtného života. Hra obsahuje herce Normana Reeduse, Madsa Mikkelsena, Léu Seydouxovou, Margaret Qualleyovou, Troye Bakera, Tommieho Earla Jenkinse a Lindsay Wagnerovou jako podpůrné postavy.

Hra Death Stranding podporuje ray tracing na iPhone 15 Pro a nabízí úžasnou grafiku, plynulost a ovládání. Ray tracing zlepšuje vizuální stránku hry tím, že dodává realističtější osvětlení, stíny a odrazy. Například dešťové kapky odrážejí okolní objekty a postavy, zatímco mraky vrhají stíny na krajinu. Ray tracing také zvyšuje atmosféru hry tím, že vytváří kontrast mezi tmavými a světlými oblastmi a dodává pocit hloubky a prostoru.

Assassin’s Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage je další díl populární série akčních adventur, která vás zavede do zlatého věku Bagdádu v roce 1001 n.l. Hra vás postaví do role Basima, mladého uličníka s nočními můrami, který hledá odpovědi a spravedlnost. Připojíte se k starobylé organizaci a pochopíte nový kodex – jeden, který změní osud Basima způsoby, které si nikdy nedokázal představit. Hra je příběhově zaměřená akční adventura, která sleduje proměnu vzpurného mladíka v rafinovaného mistra zabijáků s rozporuplným osudem.

Hra Assassin’s Creed Mirage podporuje ray tracing na iPhone 15 Pro a nabízí skvělou grafiku, plynulost a ovládání. Ray tracing zlepšuje vizuální stránku hry tím, že dodává realističtější osvětlení, stíny a odrazy. Například skleněné okna a zrcadla odrážejí okolní objekty a postavy, zatímco lampy a ohně vrhají měkké stíny na stěny a podlahu. Ray tracing také zvyšuje atmosféru hry tím, že vytváří kontrast mezi tmavými a světlými oblastmi a dodává pocit hloubky a prostoru.

Závěr

Nový iPhone 15 Pro je ideálním zařízením pro milovníky her, kteří chtějí hrát nejnovější tituly na svém mobilním telefonu. Díky ray tracingu, který je hardwarově akcelerovaný na tomto zařízení, mohou si užít realistickou grafiku s pravdivým osvětlením a stínováním. Některé z her, které již podporují tuto technologii, jsou Resident Evil Village, Resident Evil 4, Death Stranding a Assassin’s Creed Mirage. Tyto hry nabízejí plynulý a imerzivní zážitek, který vás vtáhne do jejich světů. Pokud máte rádi akční nebo hororové hry, neváhejte si tyto hry vyzkoušet na svém novém iPhone 15 Pro.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
Tags:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ