Ultimátní recenze tenisek Nike Legend React – zkušenosti, diskuze

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

Strávil jsem 9 hodin procházením recenzí, zkušeností a názorů odborníků, natěšených sneakersheadz, prostých fanoušků i laiků na model Nike Legend React a vykrystalizovalo mi následující hodnocení:

Co se na teniskách Nike Legend React líbí nejvíce?

  • Prodyšnost Nike Legend React je chválena všemi, kdo tento model zkusili
  • Vyzdvihována je také přirozená ohebnost, jedná se totiž o primárně běžeckou obuv
  • Majitelé tenisek tvrdí, že odpružení velice pomáhá při výkonu tím, že dodá energii chodidlu při došlapu
  • Sneakers jsou dle recenzentů velice všestranné a nemusí být využity jen při atletice, běhu či venkovní aktivitě, ale i jako lifestylová obuv
  • Kupující jsou spokojeni s cenou, která jim přijde dostupná
  • Výstelka boty je příjemná a nemá negativní účinky na chodidlo
  • Tenisky jsou velmi lehké
  • Běžci oceňují množství barevných variant, které řada nabízí a navíc odstíny popisují jako živé, které dokážou strhnout pozornost

Co se naopak nepovedlo?

  • Mnoho spotřebitelů si všimlo, že číslování nesedí a poukázali na to, že boty někdy byly až o číslo menší než se očekávalo podle velikosti
  • Někteří tvrdí, že Nike Legend React jsou příliš těsné, proto mají problém běžci se širšími chodidly

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less

Jak je na tom cena?

Jestliže hledáte příjemnou obuv, která je vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé běžce je model Nike Legend React s cenou kolem 2 000 Kč velmi slušnou koupí. Když máte štěstí, lze se ve slevách dostat i na částku lehce přesahující tisíc korun. Za tuto cenu dostane relativně odolnou, pohodlnou a velmi dobře vypadající obuv, kterou si můžete vzít i k volnočasovým outfitům.

 

Video recenze a zajímavosti z Youtube

Shrnutí a závěrečný verdikt

Nike Legend React jsou chváleny za svoji technologii React, která dopřává běžcům očekávaný příjemný pocit při běhu. Příznivou je podle mnohých také cena a flexibilita boty společně s výborným odpružením, které velice pomáhá běhu. Jako negativum u těchto sneakers se může jevit schéma číslování, které je považováno za menší než uváděné velikosti.

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA: