Ultimátní recenze tenisek Adidas POD-S3.1 – zkušenosti, diskuze

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Strávil jsem 6 hodin procházením recenzí, zkušeností a názorů odborníků, natěšených sneakerheadů, prostých fanoušků i laiků na model Adidas POD-S3.1 a vykrystalizovalo mi následující hodnocení:

Historie modelu Adidas POD-S3.1

Značka Adidas se stala nezaměnitelnou díky své kvalitě a komfortu a téměř všichni velcí hráči na trhu tenisek musí s německým gigantem počítat. Rok od roku, od založení značky, Adidas produkuje kvalitní boty, které vynikají již zmíněným komfortem, cenou, designem i použitými materiály.

Společnost Adidas, založená ve dvacátých letech 20. století, se oficiálně nestala Adidasem až do čtyřicátých let, kdy se její zakladatel Adi Dassler dostal do rozepře se svým bratrem. Spor vedl k odchodu Adiho bratra a neslavné změně názvu společnosti. Z Gebruder Dassler OHG se stal Adidas a započal svoji cestu k dobývání trhu obuvi a oblečení. Více si o historii společnosti můžete přečíst v našem starším článku.

 

Od té doby poptávka po dalších produktech Adidas neustále roste. Od obuvi po doplňky, až po veškeré oblečení – Adidas ukázal světu, jak se tvoří silná značka. Jedním modelem tohoto velikána je právě Adidas POD-S3.1. Odhalen počátkem roku 2018 a následně vydán 16. června, Adidas POD-S3.1 je moderní siluetou Adidas Originals a dlouho očekávaným snem fanoušky tří pruhů. Chválí si ho především pro futuristický design a technologii Boost na patě.

Svršek je vyroben z pletené síťoviny a semiše. Uprostřed boty, kde lze spatřit tradiční třípruhový branding se nachází také plastové spojení netypické podešve ze dvou částí – TPU vepředu a Boost na patě. Tento netradiční look musí mít ve své sbírce snad každý sneakers fanatik.

  • Skoro všichni, kteří zakoupili Adidas POD-S3.1 tvrdí, že by je doporučili svým kamarádům a známým
  • Díky svému modernímu designu zaujme nejen příznivce značky Adidas
  • Většina majitelů si sneakers pochvaluje díky jejich pohodlí a doporučují je i na celodenní nošení
  • Jeden recenzent si výslovně chválil, jak Adidas spojil kombinaci pěny EVA a technologie Boost
  • Zákazníci si cení designových detailů, které můžeme na botách nalézt
  • Někteří majitelé Adidas POD-S3.1, kteří tenisky zakoupili na Amazonu si obuv tak oblíbili, že si pořídili i další páry
  • Sneakers velmi dobře sedí na nohou
  • Adidas POD-S3.1 jsou univerzální a víceúčelové, nemusíte se je bát obout ani na procházky či výšlapy do náročnějšího terénu
  • Díky své neokoukanosti budí tenisky zájem okolí

Co se naopak příliš nepovedlo?

  • U některých kousků se švy a spáry po lepení či šití zdají býti plytké

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less

Fakta o Adidas POD-S3.1

Brand: Adidas
Modelová řada: POD

Svršek: Textilie – je lehkým materiálem, jenž je nabízen ve velmi široké barevné škále a je využíván především pro výrobu letní obuvi.
Mezipodešev: Boost – Technologie tísíců malých částic, která tlumí došlap a zároveň vrací zpět extrémní množství energie.
Podešev: Guma – materiál, který se velmi lehce udržuje a který oceníte zejména v deštivém počasí.

Jak je na tom cena?

Adidas POD-S3.1 není tak známým modelem v portfoliu značky Adidas, ale dosud je přehlížen neprávem. Za cenu necelých 3 000 Kč dostanete velmi kvalitní, designově líbivé a odolné tenisky, které můžete kombinovat jak z volnočasovými outfity ve městě, tak se sportovním oblečením při tréninku.

Video recenze a zajímavosti z Youtube

Shrnutí a závěrečný verdikt

Adidas POD-S3.1 je nový model, který v minulém roce rozšířil produktové portfolio značky Adidas a od svého vydání dělá na trhu vlny. Jeho moderní design a technologie Boost rychle upoutaly pozornost sneakerheads. V momentě, kdy tyto boty obujete, budete zaručeně cítit pocit pohodlí.

Celkově, mnoho sneakers nadšenců obdivuje komfort, který je s obouváním těchto neokoukaných tenisek spojen. Ačkoliv se občas objevily rozporuplné komentáře o jejich kvalitě, cena je více než přátelská a katapultuje tak tenisky do výšin v poměru cena / výkon.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ