Jediná recenze Adidas Tubular Shadow, kterou potřebujete číst

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (6 votes)

Strávil jsem 9 hodin procházením recenzí, zkušeností a názorů odborníků, natěšených sneakerheadů, prostých fanoušků i laiků na model Adidas Tubular Shadow a vykrystalizovalo mi následující hodnocení:

Značku snad ani nemusíme dlouze představovat, oblíbené tenisky s označením Tubular Shadow si však jisté entrée zaslouží. Klasická silueta pro pouliční obuv, která jako by říkala, že pohodlí je zcela nadevše. V porovnání s klasickými Tubulary je ještě o něco prodyšnější (což oceníte hlavně během letních veder), i když navenek vypadá skoro navlas podobně. Tubulary obecně jsou o netradičním vedení tkaniček, odlišení od ostatních druhů tenisek je prostě patrné už na první pohled…

 

Trubicovitá podrážka a mezipodešev, což je skutečné novum

Tlumení při chůzi nebo běhu je zaručeno, a to už jen kvůli dobrému sladění podrážky, které se inspirovala u klasické pneumatiky a mezipodešvi. Svrchní díl tenisky je z jednoho kusu, takže nebude nikde tlačit ani škrtit nohu. Tubular Shadow nabídnou i speciální „burrito“ jazyk, díky němuž zažijete maximální pohodlí při nošení snad jakýchkoliv ponožek. V kotníkové části je také umístěno speciální polstrování, díky němuž je zaručen dokonalý komfort pro celé chodidlo. Adidas Tubular Shadow nosí hlavně rapeři a zpěváci, stejně jako další umělci – jmenujme za všechny třeba Lil Yachtyho, vlastním jménem Milese Parkse McCcoluma, dlouhodobě velmi populárního rapera.

Co je na těchto teniskách pozitivního? Celá řada věcí, například zmiňme to, že…

 • Je k dispozici v mnoha různých barevných variantách. Dá se tedy sladit doslova se vším, co zrovna máte ve skříni – jen si dobře vybrat konkrétní kombinaci odstínů, což není pro zkušené oko jistě vůbec nic těžkého.
 • Jsou lehké. A to dokonce tak, že je na noze skoro neucítíte. To se při chůzi, potažmo občasném popoběhnutí, hodí víc než dost.
 • Podešev nabídne vynikající flexibilitu, svobodnému pohybu po všech stránkách už vůbec nic nebrání…
 • Podle některých recenzí jsou podobné jako model Yeezy 350. Ba spíše, podobají se snad jako vejce vejci. Jen ta cena je výrazně nižší!
 • Někteří recenzenti mluví jasně a bez obalu – nosí tyhle tenisky všude, ať už je to jakákoliv společenská příležitost. Nechce se jim měnit obuv, tahle znamená pohodlí na jedničku.
 • O ceně jsme už trochu mluvili, ale nemůžeme si odpustit ještě jednu poznámku. V poměru ceny a výkonu tyhle tenisky berou určitě jednu z olympijských medailí!
 • Pocit pohodlí, nad jaký není. A samozřejmě i elegantní vzhled, kteří mnozí recenzenti dávají na první místo.
 • Díky speciální vložce – Ortholite – dokáží ochránit chodidlo před vznikem nepříjemných plísní, a to třeba i při pravidelném celodenním nošení. Odvádí precizně vlhkost a tlumí nárazy na jedničku, co více dodat?
 • Velká pevnost, a ještě větší prodyšnost. Noha tím pádem může dobře dýchat třeba i během těch největších letních veder.

Určitě by se ale našla nějaká negativa. Pravda, moc jich nebude, ale…

 • Přední část chodidla je pro nohy některých uživatelů moc úzká, není to zcela komfortní pocit. Obecně se v recenzích udává, že tato obuv je trochu těsná. Doporučujeme proto v obchodě vyzkoušet takříkajíc na vlastní kůži, abyste si materiál a celkové zpracování lépe osahali.
 • Podrážka je trochu výš a máte pocit, že chodíte tak trochu po špičkách – přesně tak, jak se zpívá ve starém československém hitu.
 • Číslování zcela neodpovídá standardům, jaké jsou ve světě tenisek zavedené. Vznikají potom jisté zmatky při výběru.

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less

Fakta o Adidas Tubular Shadow

Brand: Adidas
Modelová řada: Tubular
Rok uvedení na trh: 2016
Svršek: Textilie – je lehkým materiálem, jenž je nabízen ve velmi široké barevné škále a je využíván především pro výrobu letní obuvi.
Mezipodešev: EVA – nejčastěji se užívá jako materiál mezipodešve, jelikož má velmi dobré tlumivé účinky, mezi ostatními materiály vyniká také svou odolností vůči vzniku trhlin a elegantním hladkým povrchem.
Podešev: Guma – materiál, který se velmi lehce udržuje a který oceníte zejména v deštivém počasí.
Platforma: Nízká – Low

Video recenze a zajímavosti z Youtube

Shrnutí a závěrečný verdikt

Tyto tenisky jsou na výborné cenové úrovni, když porovnáme to, co obecně nabízejí. Dají se nosit snad kamkoliv, pro většinu uživatelů jsou pohodlné a lehoučké, materiál je prodyšný. Vlastně ani není, co chtít více. Zápory tu sice jsou, ale když porovnáme Adidas Tubular Shadow s jinými kousky na trhu, vyjde nám velmi dobré hodnocení.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ