Recenze e-shopu Mollio.cz: Nákupní galerie nebo podvodný obchod?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Mollio je e-shop, který se prezentuje jako nákupní galerie s mezinárodní nabídkou produktů z různých oblastí. Na mollio.cz můžete najít oblečení, obuv, doplňky, kosmetiku, domácí potřeby, elektroniku a další zboží za lákavé ceny. E-shop slibuje rychlé a bezplatné dodání zboží, které je odesíláno každý pracovní den.

Jak ale vypadá realita? Je mollio.cz spolehlivý a bezpečný obchod? Jaké jsou zkušenosti zákazníků? A jaké jsou výhody a nevýhody nákupu na mollio.cz? V tomto článku se pokusíme odpovědět na tyto otázky a podat vám objektivní recenzi e-shopu mollio.

Co prodává mollio.cz?

E-shop mollio.cz nabízí širokou škálu produktů v oblasti módy, kosmetiky, domácího vybavení a dalších kategorií. Na webu je snadné najít to, co hledáte, díky přehlednému rozvržení a možnosti filtrování výsledků. Nabídka produktů je aktuální a často se mění, takže se vždy najde něco nového.

Na první pohled se může zdát, že e-shop mollio.cz je klasický český obchod, který prodává zboží ze svých skladů. Ve skutečnosti se ale jedná o online tržiště typu eBay nebo Wish, kde si můžete objednat zboží od různých externích prodejců, kteří jsou nejčastěji z asijských zemí. To znamená, že kvalita, cena a dostupnost zboží se může lišit podle toho, od koho si ho kupujete. Také to ovlivňuje dobu dodání, která může být velmi dlouhá – i několik měsíců.

Platební a obchodní podmínky

E-shop mollio.cz umožňuje platit za zboží pouze online pomocí platební karty nebo PayPalu. Platba je prováděna v českých korunách, ale cena zboží je přepočítána z původní měny prodejce. To může vést k tomu, že cena se mění podle aktuálního kurzu. E-shop také nabízí možnost vrácení peněz do 14 dnů od doručení zboží, ale podle zkušeností zákazníků je to velmi obtížné a nákladné.

E-shop mollio.cz tvrdí, že nabízí dopravu zdarma na všechny objednávky. To je ale trochu zavádějící, protože doprava není zdarma pro prodejce, kteří musí zaplatit za poštovné a balné. To se pak promítne do ceny zboží. Navíc doprava není rychlá ani spolehlivá – zboží může dorazit s velkým zpožděním nebo vůbec nedojít. E-shop také nezaručuje žádnou sledovatelnost nebo pojištění zásilky.

Zkušenosti zákazníků

Pokud hledáte recenze a hodnocení e-shopu mollio.cz na internetu, narazíte na spoustu negativních komentářů a stížností. Zákazníci si často stěžují na to, že:

 • zboží je velice nekvalitní
 • dodané zboží neodpovídá popisu ani velikostem
 • zboží je vyrobeno z nekvalitních materiálů
 • objednávka dorazila s velkým zpožděním – dokonce i po půl roce
 • objednávka vůbec nedorazila
 • zboží neodpovídá fotkám
 • obchod neuznává a neřeší reklamace
 • obchod neřeší problémy a nekomunikuje
 • zboží nelze vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů

Tyto zkušenosti potvrzují i některé nezávislé organizace, jako je Česká obchodní inspekce, která zařadila e-shop mollio.cz na seznam rizikových e-shopů, E-shop také nemá žádné certifikáty kvality ani ochrany spotřebitele, jako je například Ověřeno zákazníky.

Výhody a nevýhody

Z naší recenze e-shopu mollio.cz vyplývají následující výhody a nevýhody:

Výhody:

 • široká nabídka produktů z různých oblastí
 • aktuální a měnící se sortiment
 • možnost platit online pomocí platební karty nebo PayPalu

Nevýhody:

 • nespolehlivost a nebezpečnost obchodu
 • nízká kvalita a nesrovnalost zboží
 • dlouhá a nejistá doba dodání
 • obtížné a drahé vrácení zboží
 • nedostatečná komunikace a řešení reklamací

Závěr

E-shop mollio.cz se může zdát jako atraktivní možnost pro nákup různého zboží za nízké ceny. Ve skutečnosti se ale jedná o rizikový a podvodný obchod, který nenabízí žádnou záruku kvality, spolehlivosti ani bezpečnosti. Zkušenosti zákazníků jsou velmi negativní a ukazují, že se jedná o online tržiště typu eBay nebo Wish, kde si kupujete zboží od externích prodejců, kteří jsou nejčastěji z asijských zemí. Pokud si chcete ušetřit problémy, peníze a nervy, raději se tomuto e-shopu vyhněte.

Slevové kupóny

Níže najdete TOP slevové kupóny, které můžete využít pro nákup vánočních dárků. Pokud chcete vidět další, klikněte na Zobrazit více slevových kupónů.

NOTINO.CZ

Časově omezeno Slevový kupón
-15%
Slevový kód - 15% SLEVA NA NOTINO.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 15% na VŠE! Udělejte si hezké Vánoce.
Zobrazit kód
Sleva Výprodej
-75%
Týdenní akce na dekorativní kosmetiku na NOTINO.cz
Každý týden pro vás vybírají zajímavé dekorativní kosmetické produkty za velmi atraktivní ceny se slevou až 75 %.
Zobrazit slevu

FOOTSHOP.CZ

Pouze u nás Slevový kupón
-7%
Slevový kód - 7% SLEVA NA FOOTSHOP.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 7% slevu na všechny nezlevněné produkty na Footshop.cz. Nejvýhodněji ve Footshop aplikaci.
Zobrazit kód

QUEENS.CZ

Exluzivně Slevový kupón
-10%
Slevový kód - 10% SLEVA NA QUEENS.CZ
Slevový kód dává zákazníkům 10% slevu na všechny nezlevněné produkty na Queens.cz.
Zobrazit kód

NEJPRODÁVANĚJŠÍ SNEAKERS

TOP ♡ BRANDS

TOP ♡ SHOPS

Koukněte na naše recenze e-shopů a vyberte si ten nejlepší.

TOP ♡ KATEGORIE

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ