Příběh značky Trasher

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (3 votes)

Značka Trasher dnes nabízí oblíbenou sportovní módu včetně stylové obuvi. Zajímavostí však je, že původně tato společnost přinášela časopis, který si oblíbili milovníci skateboardu. Od svého založení v roce 1981 se stal doslova biblí všech skejťáků, ale také produkčních společností. Postupem času značka začala nabízet také sportovní módu a dodnes se těší velkým úspěchům. Pojďme si značku Trasher více přiblížit.

Jak to celé začalo

V roce 1981 byla založena společnost Thrasher. Jejími zakladateli se stali pánové Kevin Thatcher, Eric Swennson a Faust Vitello. Tato značka patří mezi nejvíce vážené společnosti ve skateboardové komunitě. Je to vlastně taková modla všech milovníků tohoto sportu. Prestižní magazín o oblečení upozorňuje na to, jaké sportovní oblečení je nyní IN. Přináší pestrý výběr mikin, triček, kšiltovek, kraťasů, bot a mnoha dalších doplňků.

Jednou z hlavních aktivit tohoto časopisu je také cena „Skater of the Year“. Tuto cenu zástupci časopisu vyhlašují pravidelně od roku 1990. Vyjma časopisů, přinášela značka také sérii videí, která v 90. letech patřily k těm nejvýznamnějším na světě. Tyto úspěchy se značky drží dodnes. V současné době se však o značce Thrasher hovoří zejména v souvislosti s kolekcí oblečení, obuvi a dalších sportovních doplňků, které společnost přináší.

thrasher-skategoat-skateboard-sticker-p10677-22111_zoom-600x600

Móda, kterou milují také celebrity

Na první pohled se může zdát, že tato móda je vhodná zejména pro muže. Ovšem není tomu tak. Průkopnicí značky se stala Rihanna, která trička a mikiny značky Thrasher nosila i mimo veřejné akce, a to již v 80. a 90. letech minulého století. Módní značky si všimli i další hudebníci a kapely, jmenujme například Iron Maiden, Metallica, Guns N´Roses a mnoho dalších. Čím je značka Thrasher tak zvláštní? Prakticky jde o jednoduchý styl, který přesně vystihuje to, co mladí lidé potřebují. Přináší pohodlí, eleganci i svěžest do vašeho šatníku. Mezi další celebrity, které se postaraly o popularitu značky Thrasher patří Ian Connor, Ryan Gostling a také Binx Walton.

Barvy, potisky a styl

Všechny produkty, které pochází od značky Thrasher vynikají originálním zpracováním. Barevná trička a mikiny s kapucí i bez, výrazné potisky (například šlehající plameny) a nikdy nechybí ani výrazný nápis – logo značky.

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/znacka-trasher-novinky“ width=““ target=“_self“]Značka Trasher na Footshop.cz[/inbound_button]

Pod značkou Thrasher najdeme vyjma mikin a triček také originální a stylové kšiltovky, brýle, čepice, šály a také boty. Ačkoliv se původně jednalo o kalifornský magazín, dnes má značka přední postavení ve sportovní módě. A navíc není určený pouze milovníkům skateboardu. Pokud toužíte být originální a líbí se vám sportovní styl, pak vás tato značka jistě zaujme.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ