Představujeme TOP 8 Nike Air Force 1 (AF1) releasovaných na začátku roku 2019

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Z roku 2019 uběhl sotva týden, ale oregonská legenda Nike do toho šlape naplno a představila nám již řadu nových barevných kombinací svého kultovního modelu Air Force 1. My jsme pro Vás vybrali 8 nejzajímavějších a dle našeho názoru i nejhezčích colorways. Troufáme si říct, že si vybere každý. V seznamu najdete minimalistické černobílé kombinace i odvážnější, velmi výrazné a napadité kousky. Jestliže Vás zajímá více informací či historie modelu Air Force 1, přečtěte si náš dřívější článek.

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/nike-air-force-1-recenze-tenisek“ width=““ target=“_self“]Kouknout na nové modely Nike Air Force 1[/inbound_button]

Nike Air Force 1 ‘White/Black’

Máme tu prvního zástupce, v kontrastní černobílé kombinaci. Kožený svršek v klasické bílé barvě je doplněn o kontrastní černé logo Nike.

Nike Air Force 1 ‘White/Red’

Opět jednoduchá dvoubarevná kombinace, tentokrát doplněná o krásně červenou barvu ve které je vyvedena fajfka či logo Air na bocích.

Nike Air Force 1 ‘White’

Ztělesnění minimalismu. Krásně bílá sněhová barva, po celém povrchu boty. Poprvé tato colorway vyšla již v roce 1982, nyní se na pulty dostává znovu s několika vylepšeními. Za pozornost stojí prémiová kůže či detaily z nerezové oceli.

Nike Air Force 1 ‘Black’

Hledáte tenisky na zimu? AF1 v černé barvě jsou ideální volba. Kvalitní prémiová kůže a robustní konstrukce zajišťuje pohodlí i v zimních, chladných měsících.

Nike Air Force 1 ‘Aloe Verde’

Teď tu máme něco pro extravagatnější typy. Kolaborace značek Nike a Realtree dali vzniknout maskáčové zimní verzi Air Force 1. Další skvělý tip na zbývající zimní měsíce.

Nike Air Force 1 ‘Orange Blaze’

Stejná spolupráce, značka Nike a Realtree, tentokrát v maskáčovém oranžovém odstínu.

Nike Air Force 1 ‘Iridescent/White’

Pokud je pro Vás celobílá varianta příliš minimalistická či strohá, zkuste model AF1 ‘Iridescent/White’. Lesklé detaily zdobí patu či logo. Prémiové materiály a technologie Air jsou samozřejmostí.

Nike Air Force 1 ‚Iridescent / Black‘

Stejná kombinace jako tenisky výše, jen v černé barvě. Ideální volba pro ty, které nebaví trávit čištěním bot více času než je nezbytně nutné a také náš poslední tip.

Soutěž o iPhone 15, AirPods 3 a další ceny s HypoSpace.cz

Soutěž Časově omezeno
4,89 %
Vyhrajte iPhone 15 a další ceny
       
Sjednejte si online hypotéku od HypoSpace.cz s úrokem od 4,89 % a zařaďte se tak do soutěže o iPhone 15, Apple AirPods 3 a další ceny.
Chci soutěžit
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ