Potvrzeno: v létě začne natáčení sequelu kultovního filmu Space Jam

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Máme pro Vás dobré zprávy. Minulý víkend běžel v USA NBA All-Star Weekend. Během tohoto sportovního svátku probíhá spoustu doprovodných akcí a jednou z nich byl i rozhovor Disney hvězdičky Sky Katz s basketbalovou superstar LeBronem Jamesem. Ten v inverview mimo jiné potvrdil, že se během tohoto léta začne natáčet oficiální a dlouho očekávané pokračování kultovního filmu Space Jam. Pro mladší z Vás, kteří film nepamatují, přidám i shrnutí děje původního filmu z roku 1996:

Jeho Veličenstvo a Jeho Králičenstvo – to je ale tým! Michael Jordan střílí, Bugs Bunny přihrává a celá kavalkáda hvězd z kreslených filmů Looney Tunes zaplavuje Space Jam. Parta Tune Squad vyzve Nerdlucky na basketbalový zápas, ve kterém se má rozhodnout, zda Looney Tunes zůstanou tady… nebo se stanou pouhou atrakcí ve vzdálené galaxii. Nerdluckové jsou ve výhodě, protože mají strašlivou tajnou zbraň – ukradli totiž umění největším hvězdám Národní basketbalové ligy jako Charles Barkley a Patrick Ewing. Ale to ještě není všechno, lidičky. Tune Squad má taky tajnou zbraň. A tou je ten nejlepší hráč na světě a v celém vesmíru! Pochází z našeho světa – stejně jako celá tahle legrace. (oficiální text distributora)

Film bude režírovat Terence Nance, který za sebou zatím nemá žádný výraznější projekt. Jako producent mu však bude krýt záda Ryan Coogler, režisér veleúspěšného Black Panthera a spoluautorem scénáře je Justin Lin, autor posledního Star Treku či 5. a 6. dílu Fast & Furious. O kvalitu samotného filmu tak doufejme, nemusíme mít obavy.

Jestli se vrátí původní i osazenstvo v čele s Michaelem Jordanem, Billem Murrayem či Danny DeVitem zatím není jisté. O velké oblíbenosti filmu svědčí i výrok nové hlavní hvězdy filmu LeBrona Jamese z května 2014:

 „Vždycky jsem miloval Space Jam (1996). Byl to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Kdybych měl příležitost si zahrát v pokračování, bylo by to skvělé.

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ