Novinky na Freshlabels

Potvrzeno: v létě začne natáčení sequelu kultovního filmu Space Jam

Sdílej článek:

Máme pro Vás dobré zprávy. Minulý víkend běžel v USA NBA All-Star Weekend. Během tohoto sportovního svátku probíhá spoustu doprovodných akcí a jednou z nich byl i rozhovor Disney hvězdičky Sky Katz s basketbalovou superstar LeBronem Jamesem. Ten v inverview mimo jiné potvrdil, že se během tohoto léta začne natáčet oficiální a dlouho očekávané pokračování kultovního filmu Space Jam. Pro mladší z Vás, kteří film nepamatují, přidám i shrnutí děje původního filmu z roku 1996:

Jeho Veličenstvo a Jeho Králičenstvo – to je ale tým! Michael Jordan střílí, Bugs Bunny přihrává a celá kavalkáda hvězd z kreslených filmů Looney Tunes zaplavuje Space Jam. Parta Tune Squad vyzve Nerdlucky na basketbalový zápas, ve kterém se má rozhodnout, zda Looney Tunes zůstanou tady… nebo se stanou pouhou atrakcí ve vzdálené galaxii. Nerdluckové jsou ve výhodě, protože mají strašlivou tajnou zbraň – ukradli totiž umění největším hvězdám Národní basketbalové ligy jako Charles Barkley a Patrick Ewing. Ale to ještě není všechno, lidičky. Tune Squad má taky tajnou zbraň. A tou je ten nejlepší hráč na světě a v celém vesmíru! Pochází z našeho světa – stejně jako celá tahle legrace. (oficiální text distributora)

Film bude režírovat Terence Nance, který za sebou zatím nemá žádný výraznější projekt. Jako producent mu však bude krýt záda Ryan Coogler, režisér veleúspěšného Black Panthera a spoluautorem scénáře je Justin Lin, autor posledního Star Treku či 5. a 6. dílu Fast & Furious. O kvalitu samotného filmu tak doufejme, nemusíme mít obavy.

Jestli se vrátí původní i osazenstvo v čele s Michaelem Jordanem, Billem Murrayem či Danny DeVitem zatím není jisté. O velké oblíbenosti filmu svědčí i výrok nové hlavní hvězdy filmu LeBrona Jamese z května 2014:

 „Vždycky jsem miloval Space Jam (1996). Byl to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Kdybych měl příležitost si zahrát v pokračování, bylo by to skvělé.

Nejpopulárnější značky

Slevové kupóny na Footshop.cz (aktualizováno dnes)

SLEVA 5% (Aktuální)
Kupón

Aktuální slevový kód se slevou 5% na Footshop.cz. Kód stačí zadat během procesu objednávky. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less
Doprava ZDARMA
Kupón

Dopravu ZDARMA získáte při každé objednávce v hodnotě přesahující 2 500 Kč. K dopravě lze využít přepravce GLS či Českou poštu.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Adidas.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Nike.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Converse.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Air Jordan.

More Less
Sdílej článek:

Okomentovat článek