Pokemon GO: 5 + 2 tipů a triků pro nejlepší hráče

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Jestliže jste poslední týden nestrávili na pustém ostrově, museli jste si všimnout. Pokémoni jsou všude, vyskakují na Vás na všech sociálních sítích, chytají je celebrity, sportovci, mladí, staří i politici. Fenomén Pokemon Go, mobilní hra, která vyšla pro platformy iOS a Android se stala nejstahovanější mobilní aplikací posledních dnů, a i když se dá oficiálně stále hrát jen v Anglosaských zemích, má více uživatelů než známa aplikace pro hledání vztahů na jednu noc, Tinder.

Pro všechny z Vás, které tato hra také pohltila přinášíme 5 plus 2 tipů a triků, jak se stát ještě lepším a zvýšit svoje schopnosti i náskok před ostatními trenéry.

PokemonGO

Cestovní tip

V závislosti na tom, kde žijete, se liší i obtížnost vyhledání Pokémonů. Centra větších měst obsahují daleko více Pokémonů a Pokéstop než příměstké a venkovské oblasti. Největší šanci, že najdete vysněného Pokémona, máte u historických památek a budov, v centrech měst či městských parcích. Další důvod, proč si sbalit uzlík a přestěhovat se do Prahy!

Chcete více Poke Ballů?

Pokud se Vám přihodí, že vlastníte málo Poke Ballů, je dobré míti na paměti, že zásoba PokeStop se obnovuje každých pět minut. Je to určité vysvobození, jestliže se zaseknete na jednom místě nebo nejste ochotni chodit a sbírat.

Jste líni a nechce se Vám hýbat?

Jste-li jedni z těch, kterým činí fyzický pohyb potíže a máte tělesnou konstituci jako FattyPillow, můžete si pomoci malým cheatem a to opakovaným načítaním a vypínám hry či resetováním mobilní GPS. Dosáhnete tím toho, že Pokémoni se budou zas a znovu objevovat ve Vašem blízkém okolí. Nebude jich sice tolik, jako kdyby jste se procházeli, ale pořád lepši než se hýbat, no ne?

Jestliže použijete parfém Incense, po dobu 30 minut budou Pokémoni chodit přímo k Vám.

Házejte Poké Bally a chytejte Pokémony jako profesionál!

Házení Poké Ballů a chytání Pokémonů sice není olympijská disciplína, ale je dobré se v ní zlepšovat. A tak jako to u sportu bývá, i tady je důležitá taktika. Tajemství tkví v různě barevných kružnicích kolem Pokémona. Tyto kružnice určují, jak složité je zvířátko chytit. Čím je zelená kružnice větší, tím menší šanci máte. Proto vyčkejte až se zelený kruh zmenší a potom zaútočte. Zmenšení kružnice dosáhnete i tím, že na Pokémonovy podržíte prst. Pamatujte, taktika je základ úspěchu.

Pokemon-Go1

Stejný úlovek? Nezoufejte!

Dvě jsou víc než jedna, to ví každé malé dítě. A proto i když narazíte na Pokémona, kterého již máte ve sbírce, chyťte ho bez milosti znovu. Za každého duplicitního Pokémona, kterého přesunete k Profesorovi (pomocí tlačítka Transfer na spodním okraji Pokémona), dostanete jednu sladkost, kterou můžete využít pro další rozvoj zvířátka.

PS: Tip pro opravdové fančmejkry, co to myslí vážně!

Nejlépe se Vám budou Pokémoni hledat v nových teniskách, a je jen na Vás jestli preferujete značku Nike, Adidas či třeba Air Jordan. Stačí si jen vybrat.

[cta id=’186′]

PS2: Staň se profesionálním trenérem!

Jestliže máte obchodního ducha a chcete předat své schopnosti a dovednosti dalším trenérům, není nic snažšího než nabídnout své služby za 20 dolarů na hodinu na nějakém inzertním serveru jako tato slečna.

pokemongotrener

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ