Patříte mezi Sneakerheads?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Jsou tenisky Vaší vášní? Máte jich u sebe v botníku hned několik párů? Vaše tenisková úchylka má jméno. Pravděpodobně jste Sneakerhead! Odhalili jsme vás? Že nevíte, co Sneakerhead je? Tak my vám to tedy vysvětlíme!

Zapomeňte na sbírání mincí, sneakers jsou lepší byznys!

Někdo má rád holky, jiný zase vdolky a někdo zase sbírá tenisky. Pamatujete na doby, kdy jste jako malí kluci/holky sbírali mince, hokejisty nebo autíčka? Stohy knih, v nichž máte staré bankovky hezky vylisované můžete odsunout do kouta, protože dnes svět šílí po úplně jiném sběratelství. Konkrétně je to sbírání tenisek, ale ne ledajakých. Sběratelé tenisek se zaměřují na speciální kousky, limitované edice, retro kousky a podobně. Takže opravdu nestačí, když po zápase posbíráte všem svým kamarádům tenisky a pak si je smradlavé a zapocené vystavíte v pokoji. Jen tak mimochodem ten, kdo do pokoje vstoupí jako první, bude nejspíš potřebovat zásah rychlé.

Nazutí tenisek z vás nedělá Sneakerheada!

Líbí se vám tento koníček? Tak rozhodně partě neříkejte jsem sběratel tenisek, nýbrž jsem Sneakerhead, zní to opravdu lépe! A pamatujte, že nazutí tenisek z vás okamžitě Sneakerheada neudělá. Opravdoví sběratelé sneakers se zaměřují na značky jako Adidas, Nike, Reebok, New Balance a další a mimo to mají o teniskách už něco načteno, znají jejich historii a příběh. Tudíž svou partu kolem sebe nenudí povídáním typu mám tenisky, koupil jsem si nové tenisky, jsou velmi pohodlné, nýbrž poví opravdový příběh svých tenisek na noze. Jako například, že úplně první model tenisek Air Jordan proslavil basketbalista Michael Jordan, který je na svůj legendární basketbalový zápas obul i přesto, že to měl od těch nahoře zakázané. Nebo že svoje legendární tenisky odkoupil od chlápka, který pravděpodobně nevěděl, jakou mají cenu.

Sběratel tenisek často přespává před obchoďákem

Stejně jako nadšený fotograf neváhá podstoupit riziko kraje útesu pro lepší snímek ani nadšený sneakerhead se za účelem získání opravdu parádního kousku nepohodlí nebojí. Pro ty nejočekávanější releasy roku si s sebou vezme spacák a jde přespat před obchod, co kdyby se na něj nedostalo, že? V případě, že prodej probíhá přes internet je pak nejlepším společníkem sneakerheada pořádný korbel kávy a krabička zápalek na podepření víček. A tak to chodí ve sneakers světě. Tak co, patříte mezi sneakerheads?

  • Tip na závěr: Jak obstály Adidas NMD, Vans Old Skool či Nike Stefan Janoski? Recenze jednotlivých modelů čti zde.

[inbound_button font_size=“30″ color=“#0ce916″ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/eshop“ width=““ target=“_self“]Kouknout na novinky ve Footshopu.cz[/inbound_button]

sneakerheadz

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ