Novinky na Freshlabels

Obuvní gigant Foot Locker investuje 100 milionů dolarů do skupiny GOAT

Sdílej článek:

O víkendu se na internetech objevila nečekaná zpráva. Americký obuvní gigant Foot Locker investuje 100 milionů dolarů do jednoho z největších obchodníků s teniskami na sekundárním trhu – skupiny GOAT. GOAT je vlastníkem značek GOAT či Flight Club a jedná se o zkratku fráze “Greatest Of All Time”.

Pro Foot Locker se jedná o největší investici v historii firmy, která byla založena již v roce 1977, tedy před více než čtyřmi desetiletími. První obchod byl otevřen v City of Industry v Kalifornii. V současné době skupina provozuje více než 3 200 prodejen v 27 státech světa a dosahuje ročních tržeb ve výši 7,9 miliardy dolarů.

Firma GOAT je přední prodejce, který provozuje sekundární tržiště pro prodej a nákup tenisek. Jestliže hledáte nějaký raritní model sneakers a nejste si jistí nákupem na eBay či jinde, na GOAT se Vám díky jejich ověřovacímu procesu nestane, že pořídíte fake. GOAT založili v roce 2015 dva vysokoškolští spolužáci Eddy Lu a Daishin Sugano.

Nejpopulárnější značky

Slevové kupóny na Footshop.cz (aktualizováno dnes)

SLEVA 5% (Aktuální)
Kupón

Aktuální slevový kód se slevou 5% na Footshop.cz. Kód stačí zadat během procesu objednávky. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less
Doprava ZDARMA
Kupón

Dopravu ZDARMA získáte při každé objednávce v hodnotě přesahující 2 500 Kč. K dopravě lze využít přepravce GLS či Českou poštu.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Adidas.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Nike.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Converse.

More Less
Sleva 40% (Aktuální)
Kupón

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Air Jordan.

More Less
Sdílej článek:

Okomentovat článek