Oblíbené pánské bundy

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

Většina z nás by si asi přála, aby léto trvalo déle než pouhé tři měsíce, což ovšem v našich končinách nelze uskutečnit, takže je zapotřebí se na chladnější části roku přichystat i se svým šatníkem. Kalhoty jsou samozřejmostí, ale co si obléknout na horní část těla? Nabízí se celá řada možností – mikiny, svetry či bundy. Muži asi nejčastěji volí pánské bundy, jež se již po léta řadí k tradičním druhům oblečení.

Pánské zimní bundy jsou teplé

V nejméně teplém období roku se nejvíce hodí pánské zimní bundy, které nositele ideálně zahřejí, jelikož se vyrábí z nejsilnějších materiálů. Základem pro zimní bundy je samozřejmě funkčnost, jenže lidé zároveň rádi dobře vypadají, což celá řada zimních bund splňuje, stačí si jenom vybrat. Bundy se však nenosí jen v zimních měsících, protože jsou i měsíce, kdy zase taková zima nepanuje. Přesně pro tyto situace se mnohem více hodí pánské jarní bundy a pánské podzimní bundy.

Specifické pánské kožené bundy

Určitým specifikem jsou pánské kožené bundy, jež působí již na první pohled interesantně, ale jejich obliba stoupá a klesá s vlivem módních trendů. Kožené bundy jsou také o něco nákladnější, nicméně jde o velmi přitažlivý materiál, který dokáže zaujmout. Kromě toho pravá kůže vydrží dlouhou dobu. V posledních letech se pak kožené bundy vrací do módy a nosí je stále více mužů.

0q4-4750_1_b

5r9-2671_1_b

5t7-4035_2_b

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
Tags:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ