Koukněte na novou kolekci – Soulland Meets Footshop: Tolerance/Relevance

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (5 votes)

Dánský brand Soulland spojil síly s Footshopem a vznikla minimalistická kolekce s názvem Soulland Meets Footshop: Tolerance/Relevance.

Tolerance a relevance. Dvě klíčová slova spojení Footshopu a značky Soulland. Tolerance je alfou a omegou spokojeného soužití napříč sociálním spektrem. Jsme součástí rozmanité společnosti. Společnosti lidí různého původu, vyznání, společnosti lidí s různými životními příběhy, osudy, hodnotami, cíli, vášněmi, společnosti lidí s rozdílným životním posláním. Tolerance a relevance. Chceme-li jako lidé zůstat relevantní, musíme k sobě být také tolerantní. Naše kolekce reprezentuje vzájemnou inspiraci z kontrastů, se kterými se dennodenně setkáváme, a které jsou nezbytné pro zachování náležitého vnímání světa kolem nás. V opačném případě se staneme jen výsledky sériové produkce. Tolerance a relevance.

Kolekce pro jaro/léto 2019 je již nyní dostupná online a in-store. K dispozici jsou pánská trika, mikiny, čapky, kšiltovky i bundy.

[inbound_button font_size=“20″ color=“#11d05a“ text_color=“#ffffff“ url=“https://sneakerstenisky.cz/soulland-meets-footshop“ width=““ target=“_self“]Kouknout na Soulland Meets Footshop: Tolerance/Relevance[/inbound_button]

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

One Response

  1. zarijen 2019/04/12

PŘIDEJ KOMENTÁŘ