Mrkni na novou kolekci Tabboo! for Supreme

Sdílejte článek:

Americká kultovní značka Supreme představí tento čtvrtek 20. září novou podzimní kolekci Tabboo! for Supreme. Designu se ujmul umělec a performer Stephen Tashjian aka Tabboo!, který se narodil roku 1959 ve městě Leicester v Massachusetts. V mládí navštěvoval uměleckou školu Massachusetts College of Art and Design, kde se setkal s Nanem Goldinem, Jackem Piersonem and Davidem Armstrongem. Spolu založili výtvarnou skupinu známou jako Boston School.

Na začátku 80. let se přesunul do New Yorku. Zde v prostoru jménem Pyramid Club tvořil i s dalšími význačnými newyorskými umělci té doby jako Rupaul či Lady Bunny. Proslavil se svou realizací letáků. Dále navrhl obal debutového alba World Clique od skupiny Deee-Lite. Stephen Tashjian alias Tabboo! je velké jméno na umělecké mapě New Yorku, o čemž svědčí i desítky výstav v nejvýznamněších světových galeriích.

Zjistit dostupnost na Footshop.cz

 

Nejoblíbenější značky

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less
Eobuv.cz (Aktuální)
Deal
dvažte se k něčemu novému! Nová kolekce dámských, pánských i dětských tenisek, bot a doplňků od světových značek na Eobuv.cz
More Less
Sdílejte článek:

Okomentovat článek