Milujete tenisky a sportovní obuv? Nenechte si uniknout festival Teniskology

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Milovníci tenisek a sportovní elegance se mohou těšit. Dne 21. a 22. října (pátek a sobota) vypukne oblíbený festival s názvem Teniskology. Nejde o žádnou novinku. Poprvé jste se mohli této události zúčastnit minulý rok. A protože se festival dočkal velkého ohlasu, letos se bude pořádat na přání účastníků již druhý ročník. V loňském roce se akce Teniskology dočkala mnoha zajímavých ocenění. Festival získal sošky z předávání cen Czech Event Awards 2016 v kategorii „Nejlepší veletrh roku a Nejlepší koncept eventu“. Není divu, že letos chtějí pořadatelé tento úspěch zopakovat.

Kde se bude festival konat?

Pokud vás láká Teniskology, přijďte se podívat ve dnech 21. a 22. 10. 2016 do areálu Pragovka v Kolbenově ulici na Praze 9. Dostanete se sem tramvají číslo 16 na zastávku Poštovská nebo metrem B stanice Kolbenova.

teniskology

Na co se můžete těšit?

Tvářemi letošní akce Teniskology budou Petr Kováč známý pod přezdívkou Kovkou, který teniskami doslova žije. Rád je nakupuje, nosí a přidává fotky na instagram. Dále se můžete těšit na Rytmuse – oblíbeného interpreta, jehož koncerty jsou neustále vyprodané. A do třetice zde bude Jakub Strach neboli NoBodyListen. To ovšem není zdaleka všechno. Teniskology bude zkrátka patřit milovníkům tenisek. Tato jedinečná událost nabízí největší veletrh tenisek ve střední Evropě za účasti zajímavých hostů. Můžete se těšit na skvělá vystoupení, show a nebude chybět také laboratoř kreativních umělců.

Teniskology podporuje nezávislé umělce, vy sami se aktivně můžete zapojit do workshopů. Čeká vás nabitý program. Jen pro zajímavost, vloni na festival dorazilo více než 4 700 lidí. To je opravdu slušné číslo, co říkáte? Pořadatelé akce věří, že letos jich bude ještě více.

Vstupenky můžete zakoupit přímo na místě nebo přes internet na stránkách Teniskology.

FB událost

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ