Kde koupit Air Jordan 2 „Chicago 2022“ a za kolik?

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (2 votes)

Příznivci značky Air Jordan se jistě nemohou dočkat na nový model tenisek s názvem Air Jordan 2 OG „Chicago“. Tyto tenisky jsou inspirované historií města Chicago a jeho sportovní kulturou a dominují jim barvy červená a bílá, které připomínají barvy městského týmu Chicago Bulls.

Díky inovativní technologii Air-Sole si můžete být jisti skvělou oporou a pohodlím při nošení. Design tenisek je moderní a módní, takže se budou hodit jak pro sportovní aktivity, tak pro každodenní nošení.

Cena těchto tenisek se pohybuje okolo 200 dolarů, což je cena středního segmentu pro model Air Jordan.

Air Jordan 2 OG „Chicago“ jsou dostupné pouze v omezeném množství, takže pokud chcete mít tyto výjimečné tenisky ve své sbírce, neváhejte a vyražte si je co nejdříve. Release date je stanoven na 15. května 2023.

Určitě budou skvělou volbou pro všechny milovníky módy a sportu. Vzhledem k omezenému počtu kusů se jedná o skutečnou vzácnost, která se jistě brzy stane velmi žádanou. Pokud jste tedy fanoušky značky Air Jordan, neváhejte a pořiďte si tyto úžasné tenisky.

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ