James Cole vydává novou rapovou desku – info, tracklist a první poslech

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Pokud jste fanouškem českého rapu, určitě jste slyšeli o umělci s pseudonymem James Cole, jednom z nejtalentovanějších a nejoriginálnějších rapperů na scéně. James Cole je známý nejen jako člen legendární skupiny Supercrooo, která ovlivnila celou generaci, ale také jako sólový umělec, který si nebojí experimentovat s různými styly, žánry a tématy. Jeho nová deska s názvem DOWN4LIFE je toho dokonalým důkazem.

Jedná se o limitovanou edici 420 ks na vinylu, která je určena pro pravé fanoušky a sběratele. Deska je také dostupná na všech digitálních platformách, jako je Spotify, Apple Music, Deezer nebo YouTube.

Deska DOWN4LIFE je plná osobních příběhů, vize a inspirace James Cole, který se nebojí ukázat svou zranitelnost, sílu, humor i nadhled. Deska je také velmi pestrá a nabízí různé hudební nálady, od tvrdých rapových bangerů, přes melodické a emotivní skladby, až po experimentální a alternativní zvuky. Deska je také bohatá na hosty, kteří přidávají další rozměr a kvalitu albu. Mezi hosty na albu jsou například Nik Tendo, LU2 VINYL FLEXER, Ego, Separ nebo Yzomandias, kteří jsou také špičkou českého rapu.

Tracklist a hosté

Deska obsahuje 14 skladeb, které jsou rozděleny na dvě strany:

Tracklist:

SIDE A

01. D4L
02. Bang Bang
03. Brody feat Idea
04. Don
05. Inland Empire
06. Money Make feat Nik Tendo, Lu2 Vinyl Flexer
07. Healer

SIDE B

08. WW
09. Big Tipper
10. Dark Souls feat Yzomandias
11. Rapgame
12. Happy
13. Rest In Piss feat PTK
14. Flow

Album DOWN4LIFE je tedy velmi zajímavá a kvalitní deska, která ukazuje různé stránky James Cole jako rapera a člověka. Deska je plná osobních příběhů, vize a inspirace, které jsou podané v originální a zábavné formě.

Album je také plná různých hudebních nálad, od tvrdých rapových bangerů, přes melodické a emotivní skladby, až po experimentální a alternativní zvuky. Deska je také bohatá na hosty, kteří přidávají další rozměr a kvalitu albu. Deska je také podporována značkou Canna.cz, která je jednou z největších a nejznámějších značek v oblasti konopí a CBD v Česku.

Pokud jste tedy fanouškem James Cole nebo českého rapu obecně, určitě si nenechte ujít jeho novou desku DOWN4LIFE, která je jednou z nejlepších desek roku 2023. Deska je možné předobjednat na oficiálních stránkách James Cole nebo v balíčku s tričkem nebo mikinou. Cover desky je dílem Paula Gate, který je známým grafickým designérem a ilustrátorem.

LP je určeno pro všechny, kteří jsou DOWN4LIFE, tedy věrní svému stylu, hudbě a fanouškům. Deska je také určena pro všechny, kteří mají rádi kvalitní a originální rapovou hudbu, která je plná osobnosti, humoru a kreativity. Deska je také určena pro všechny, kteří chtějí poznat James Cole jako rapera a člověka, a zjistit, co ho inspiruje, co ho trápí, co ho baví a co ho štve.

Deska je také určena pro všechny, kteří chtějí podpořit James Cole a jeho hudbu, a ukázat mu, že ho mají rádi a že ho respektují. Deska je také určena pro všechny, kteří chtějí být součástí rapové historie, a vlastnit jednu z limitovaných kusů na vinylu, které jsou sběratelskou raritou.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
Tags:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ