Jak na nákup limitovaných tenisek či oblečení z USA? Máme jednoduchý recept.

Sdílejte článek:
5/5 - (3 votes)

Kdo by neměl rád kvalitní obuv? Tenisky jsou moderní a vhodné nejen na běžné každodenní nošení, ale třeba i na procházky do přírody. Pokud je navíc na dosah ruky skutečně unikátní kousek, který není v naší zemi k dostání, určitě by byla škoda něco podobného odmítnout. Možností nákupu je v USA mnoho, jedna z nejlidnatějších zemí světa má samozřejmě tisíce různých internetových obchodů. Vždyť řada modelů tenisek, které jsou žádané nejen u nás, je k mání prakticky jen na obrovském americkém trhu. Jak ale nakoupit například v USA opravdu bezpečně a s přehledem? Nebojte, poradíme vám…

Při nakupování v USA je hlavním problémem to, že stále většina amerických eshopů nezasílá balíky mimo USA, případně za přehnané ceny. Pro nákup v amerických eshopech je tedy nutné, abyste měli adresu v USA a balík si následně přeposlali do Evropy. Naštěstí existuje mnoho služeb, které Vám adresu v USA poskytnou a následně nabídnou přeposlání balíky do ČR. Jednou z těchto služeb je např. Planet Express.

Stačí se u Planet Express zaregistrovat a aktivovat účet. Po aktivaci účtu Vám bude přidělena vlastní adresa v USA. Tuto adresu poté použijete při objednávce v americkém eshopu. Jakmile balík dorazí na Vaši virtuální adresu, dostanete emailové upozornění. Následně jen zvolíte, kam a jakou metodou balík do ČR odeslat. Možností doručení je zde hned několik, vyberte si proto přepravní společnost podle svého gusta, můžete také očekávat zajímavou slevu oproti standardnímu poštovnému. Cenová hladina některých pomalejších druhů přepravy se může blížit i českému vnitrostátnímu standardu. Přeposlání zásilky vás proto rozhodně nepřijde nijak draho, naopak – oproti běžné objednávce z ciziny spíše dost ušetříte. Cenu poštovného si můžete ověřit pomocí jednoduché kalkulačky.

Je také třeba říci, že na doručení nebudete dlouho čekat. V závislosti na zvolené přepravní metodě můžete balík obdržet už do 3 dnů od odeslání balíku z USA. Balík samozřejmě můžete po celou jeho pouť přes Atlantik jednoduše sledovat. Nic vám tedy neunikne a už za několik dnů můžete obout krásné tenisky nebo si obléci tričko, které je naprostým unikátem a doslova až uměleckým dílem. Žádané modely obuvi a oblečení jsou někdy k mání jen v zámořských obchodech, byla by škoda podobnou nabídku nevyužít, že?

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:

Okomentovat článek