Footshop.cz má novou adresu provozovny, najdete jí ve VNITROBLOCKU

Sdílejte článek:

Největší a nejúspěšnější obchod s teniskami na českém a slovenském trhu Footshop.cz se přestěhoval. Novou provozovnu najdete ve Vnitroblocku, na adrese Tusarova 31, Praha 7. Nová provozovna je větší, hezčí a prostornější. Samozřejmostí jsou stovky modelů tenisek, oblečení a doplňků. Jestliže Vám výběr nových tenisek či streetwearu bude trvat déle, můžete se občerstvit a to vynikající kávou či burgery.

Dále musíme připojit ještě dvě důležité informace a to, jak se do nového obchodu vlastně dostat. Nejlépe to zvládnete metrem na stanici Vltavská a dále tramvajemi č. 1, 12 či 14 nebo autobusem č. 156 na stanici Dělnická. Otevírací doba je velkorysá, od pondělí do soboty 9:00 až 22:00, v neděli od 9:00 do 20:00. Níže přikládáme fotografie, abyste si udělali představu, jako nová provozovna vypadá.

Kouknout na Footshop.cz

Nejoblíbenější značky

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less
Eobuv.cz (Aktuální)
Deal
dvažte se k něčemu novému! Nová kolekce dámských, pánských i dětských tenisek, bot a doplňků od světových značek na Eobuv.cz
More Less
Sdílejte článek:

Okomentovat článek