Detailní pohled na Air Jordan 32

Sdílejte článek:

Tak jako je značka Apple a jejich iPhone v technologickém odvětví kategorie sama pro sebe, to samé se dá říci i o značce Air Jordan. Je to legenda na jejíchž nové modely a následný release se stojí dlouhé fronty, stejně tak, jako na nové iPhony. Jejich vlastnictví je určity status symbol, ať už se vám to líbí nebo ne.

Tentokrát to bude model Air Jordan 32, inspirován siluetou Air Jordan 2, která přišla na trh v roce 1987. Designéři ze sebe vydali opět to nejlepší. Výsledek jejich snažení můžete posoudit níže ve fotogalerii. Samozřejmostí jsou nejmodernější technologie a ekologické postupy při výrobě. K dispozici je nová generace technologie Flyknit, která si velmi dobře notuje s nejvalitnější kůží. Samozřejmostí je Air Zoom na patě pro maximální komfort při chůzi či běhu. Nechybí ani ikonické logo.

Tenisky budou oficiálně představeny 23. září, do volného prodeje se dostanou 18. října za sympatickou cenu 185 dolarů.

Objednat

 

 

Nejoblíbenější značky

 

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Footshop.cz (Aktuální)
Kupón

Na Footshop.cz jsou v akci modely Nike Air Max, Vans Authentic a Slip-On, Adidas Superstar, Jordan Mars 270, Adidas UltraBoost a další se slevou 70 %.

More Less
Eobuv.cz (Aktuální)
Deal
dvažte se k něčemu novému! Nová kolekce dámských, pánských i dětských tenisek, bot a doplňků od světoznámých značek na Eobuv.cz
More Less
Sdílejte článek:

Okomentovat článek