ChatGPT store a ChatGPT Teams: Nové služby od OpenAI pro tvorbu a sdílení chatbotů

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

OpenAI, společnost stojící za populárním chatbotem ChatGPT, oznámila spuštění dvou nových služeb: ChatGPT store a ChatGPT Teams. Tyto služby mají umožnit uživatelům ChatGPT vytvářet, sdílet a objevovat vlastní verze chatbotu nazývané “GPTy” a spolupracovat na nich v bezpečném a efektivním prostředí.

Co je ChatGPT store?

ChatGPT store je obchod, kde mohou uživatelé ChatGPT nalézt a stáhnout různé GPTy, které vytvořili jiní uživatelé nebo vývojáři. GPTy jsou speciální role chatbotu, které mohou napodobovat různé osobnosti, styly, tématy nebo účely. Například existuje GPT pro cestování, který vám poradí, kam jet na dovolenou, GPT pro programování, který vám pomůže s kódem, nebo GPT pro knihy, který vám doporučí, co si přečíst.

ChatGPT store umožňuje OpenAI využít obrovské popularity ChatGPT v technologickém světě a vytvořit si z něj zdroj příjmů, podobně jako Apple s App Store. OpenAI si totiž bere podíl z tržeb z prodeje GPTů.

Každý může vytvořit a sdílet GPTy, aniž by potřeboval znalosti programování, ale musí vytvořit profil tvůrce, který sdílí jeho skutečné jméno nebo odkazuje na ověřenou webovou stránku. OpenAI také slibuje, že v prvním čtvrtletí spustí program odměn pro tvůrce GPTů, kteří budou placeni na základě zapojení uživatelů s jejich GPTy.

Co je ChatGPT Teams?

ChatGPT Teams je předplatné, které nabízí “bezpečný a spolupracující prostor pro využití ChatGPT v práci”. Na rozdíl od ChatGPT Enterprise, které bylo spuštěno v srpnu, ChatGPT Teams nevyžaduje tisíce dolarů nebo hovory s prodejním týmem společnosti. Místo toho se může kdokoli přihlásit k ChatGPT Plus nebo Enterprise připojit za 30 dolarů (při měsíčním placení) nebo 25 dolarů (ročně) za měsíc.

ChatGPT Teams nabízí přístup k GPT-4, nejnovější a nejvýkonnější verzi chatbotu, která má větší (32 000 tokenů) okno kontextu pro delší dotazy. Kromě toho předplatitelé dostávají vyšší limit zpráv a OpenAI tvrdí, že nebude trénovat své modely na datech nebo konverzacích předplatitelů ChatGPT Teams.

Předplatné také poskytuje “bezpečný prostor”, včetně administrační konzole pro správu míst. Členové týmu na plánu mohou také vytvářet a sdílet vlastní GPTy interně. Nakonec OpenAI naznačuje, že předplatitelé ChatGPT Teams dostanou “přednostní přístup k novým funkcím a vylepšením”.

Proč jsou tyto služby důležité?

ChatGPT store a ChatGPT Teams jsou důležité, protože ukazují, jak se OpenAI snaží rozšířit možnosti a přitažlivost ChatGPT pro širší publikum. ChatGPT je jedním z nejvíce pokročilých a populárních chatbotů na světě, který dokáže generovat přirozený a plynulý jazyk na základě umělé inteligence.

ChatGPT je schopen komunikovat s uživateli o různých tématech, vytvářet kreativní a inovativní obsah, jako jsou básně, příběhy, kód, eseje, písně, parodie celebrit a další, a pomáhat uživatelům s psaním, přepisováním, zlepšováním nebo optimalizací jejich obsahu.

Tyto služby také ukazují, jak OpenAI chce podpořit tvůrčí a spolupracující komunitu kolem ChatGPT, která by mohla vytvářet nové a zajímavé aplikace chatbotu pro různé účely a odvětví. ChatGPT store a ChatGPT Teams by mohly být také způsobem, jak OpenAI získat více dat a zpětné vazby od uživatelů, které by mohly pomoci vylepšit ChatGPT a jeho budoucí verze.

Závěr

OpenAI spustila ChatGPT store a ChatGPT Teams, dvě nové služby, které mají rozšířit možnosti a přitažlivost ChatGPT pro uživatele a vývojáře. ChatGPT store je obchod, kde mohou uživatelé nalézt a stáhnout různé GPTy, které vytvořili jiní uživatelé nebo vývojáři. GPTy jsou speciální role chatbotu, které mohou napodobovat různé osobnosti, styly, tématy nebo účely.

ChatGPT Teams je předplatné, které nabízí “bezpečný a spolupracující prostor pro využití ChatGPT v práci”. Tyto služby ukazují, jak se OpenAI snaží podpořit tvůrčí a spolupracující komunitu kolem ChatGPT, která by mohla vytvářet nové a zajímavé aplikace chatbotu pro různé účely a odvětví.

ChatGPT je jedním z nejvíce pokročilých a populárních chatbotů na světě, který dokáže generovat přirozený a plynulý jazyk na základě umělé inteligence.

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ