Air Jordan 5 Burgundy: Datum vydání, cena a další podrobnosti

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Air Jordan 5 je jedním z nejpopulárnějších modelů značky Jordan, který se poprvé objevil v roce 1990. Od té doby se dočkal mnoha barevných variant a kolaborací, které oslovily fanoušky basketbalu i módy. Nyní se chystá další zajímavá verze, která kombinuje tmavě červenou barvu s bílou a černou.

Air Jordan 5 Burgundy má svršek z nubuku v odstínu, který připomíná víno. Na bocích jsou typické průduchy z průhledného plastu, které zajišťují prodyšnost a kontrast. Na jazyku je vidět stříbrné logo Jumpman, které se opakuje i na patě. Mezipodešev je bílá s černými skvrnami, které imitují stříkající krev. Podrážka je černá s červenými detaily a dalším logem Jumpman.

Air Jordan 5 Burgundy je inspirován filmem The Last Dragon z roku 1985, ve kterém hlavní hrdina Leroy Green hledá mistra bojových umění a nosí podobné boty. Tento film byl oblíbeným snímkem Michaela Jordana, který si ho rád pouštěl před zápasy. Boty tak odkazují na jeho dědictví a kulturu.

Datum vydání Air Jordan 5 Burgundy je stanoveno na 9. září 2023. Cena bude 225 dolarů (asi 4200 Kč). Boty budou k dostání na oficiálním webu Nike a u vybraných prodejců. Pokud jste fanoušci Air Jordan 5 nebo hledáte něco originálního na zimu, nezapomeňte si je pořídit.

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ