5 typů tašek, které by měl mít každý moderní muž

SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:
5/5 - (1 vote)

Taška je nejen praktickým doplňkem, ale také výrazem osobního stylu. Každý muž by měl mít ve svém šatníku alespoň pět základních typů tašek, které mu usnadní život a dodají mu šmrnc. Jaké to jsou a na co si dát pozor při jejich výběru?

  1. Taška na notebook

Pokud pracujete s počítačem nebo často cestujete, taška na notebook je pro vás nezbytností. Umožní vám bezpečně přenášet váš notebook a další potřebné věci, jako jsou dokumenty, nabíječka nebo sluchátka. Taška na notebook by měla být dostatečně prostorná, pevná a dobře chránit váš notebook před nárazy a vlhkostí. Zároveň by měla být elegantní a ladit s vaším oblečením. Můžete si vybrat mezi různými materiály, jako je kůže, plátno nebo nylon. Kůže je klasická a luxusní volba, která vydrží dlouho a stárne s grácií. Plátno je lehké a odolné, ale může se snadno zašpinit nebo protrhnout. Nylon je moderní a funkční materiál, který je voděodolný a snadno se čistí, ale může působit levně nebo sportovně.

  • Tip: Světle hnědá kožená taška na notebook Montreal je stylová a kvalitní taška, která pojme notebook o velikosti 15 palců a další drobnosti. Má dvě hlavní kapsy se zipem, dvě přední kapsy na knoflík a nastavitelný popruh přes rameno.

  1. Batoh

Batoh je ideální taškou pro volný čas, sport nebo outdoorové aktivity. Umožní vám pohodlně unést všechno, co potřebujete, aniž byste zatěžovali vaše záda nebo ramena. Batoh by měl být ergonomický, prodyšný a stabilní. Měl by mít polstrované popruhy, záda a dno, aby chránil vaše tělo i vaše věci. Měl by mít také dostatek kapes a přihrádek, aby jste si mohli snadno organizovat své věci. Co se týče materiálů, batohy bývají z plátna, nylonu nebo polyesteru. Plátno je přírodní a odolné, ale těžší a náchylné k vlhkosti. Nylon je lehký a voděodolný, ale méně prodyšný a náchylný k odření. Polyester je syntetický materiál, který kombinuje lehkost, odolnost a prodyšnost.

  • Tip: Černý batoh s jedním popruhem Jasper je originální a praktický batoh, který se nosí přes jedno rameno. Je vyroben z kvalitní kůže a má jednu hlavní kapsu se zipem, dvě menší kapsy na zip na boku a jednu skrytou kapsu na zadní straně.

  1. Sportovní taška

Sportovní taška je nezbytnou součástí každého aktivního muže. Slouží k přenášení sportovního oblečení, obuvi a doplňků, jako jsou ručník, láhev s vodou nebo sluchátka. Sportovní taška by měla být prostorná, odolná a snadno se otevírat a zavírat. Měla by mít také několik kapes a přihrádek, aby jste si mohli oddělit čisté a špinavé věci. Sportovní tašky bývají z nylonu, polyesteru nebo plátna. Nylon je lehký a voděodolný, ale může se snadno poškrábat nebo protrhnout. Polyester je odolný a prodyšný, ale může se snadno zašpinit nebo vyblednout. Plátno je pevné a přírodní, ale těžší a náchylné k vlhkosti.

  • Tip: Černá sportovní taška Leo je moderní a funkční taška, která se dá nosit v ruce nebo přes rameno. Je vyrobena z nylonu a má jednu velkou kapsu se zipem, dvě menší kapsy na zip na boku a jednu síťovanou kapsu na láhev s vodou.

  1. Víkendová taška

Víkendová taška je perfektní taškou pro krátké cesty nebo výlety. Umožní vám sbalit všechno, co potřebujete na pár dní, aniž byste museli tahat velký kufr. Víkendová taška by měla být dostatečně velká, ale zároveň kompaktní a snadno se přenášet. Měla by mít také několik kapes a přihrádek, aby jste si mohli udržet pořádek ve svých věcech. Víkendové tašky bývají z kůže, plátna nebo nylonu. Kůže je luxusní a trvanlivá, ale těžší a dražší. Plátno je lehké a odolné, ale může se snadno zašpinit nebo protrhnout. Nylon je moderní a funkční, ale může působit levně nebo sportovně.

  • Tip: Žlutohnědá víkendová taška California je elegantní a prostorná taška, která pojme všechno, co potřebujete na víkend. Je vyrobena z kvalitní kůže a má jednu hlavní kapsu se zipem, dvě menší kapsy na zip na boku a dvě ucha na nošení v ruce.

  1. Ledvinka

Ledvinka je malá a praktická taška, kterou si připnete kolem pasu nebo přes rameno. Slouží k uložení drobností, jako jsou peníze, klíče, mobil nebo doklady. Ledvinka je ideální pro cestování, procházky nebo festivaly. Umožní vám mít ruce volné a vaše věci bezpečné. Ledvinka by měla být dostatečně malá, aby nebyla na obtíž, ale zároveň dostatečně velká, aby se do ní vešlo všechno potřebné. Měla by být také pevná a dobře se zapínat. Ledvinky bývají z nylonu, polyesteru nebo plátna. Nylon je lehký a voděodolný, ale může se snadno poškrábat nebo protrhnout. Polyester je odolný a prodyšný, ale může se snadno zašpinit nebo vyblednout. Plátno je pevné a přírodní, ale může se snadno zašpinit nebo protrhnout.

  • Tip: Červená ledvinka s potiskem Leo je mladistvá a originální ledvinka, která se hodí na festivaly nebo cestování. Je vyrobena z plátna a má jednu kapsu se zipem a nastavitelný popruh.

Závěr

Taška je důležitým prvkem vašeho vzhledu i pohodlí. Proto byste měli věnovat pozornost jejímu výběru a péči. V tomto článku jsme vám představili pět typů tašek, které by měl mít každý moderní muž. Doufáme, že vám naše tipy pomohou najít tu pravou tašku pro každou situaci. Ať už zvolíte kůži, plátno nebo nylon, nezapomeňte, že taška je vaší vizitkou. Takže si vyberte tu, která vám sluší a vyjadřuje vaši osobnost.

Akce Časově omezeno
4,89 %
Hledáte hypotéku? Umíme to za 4,89 %
Sjednejte si hypotéku bez starostí online a užijte si nižší splátky s úrokem od 4,89 %. Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku!
Hypoteční kalkulačka
SDÍLEJ KVALITU, AŤ SE TO DOZVÍ I TVOJE MÁMA:

PŘIDEJ KOMENTÁŘ