Značka Nike vzkřísila colorway „Carmine” z roku 1991!

Sdílejte článek:

Air Jordan 6 „Carmine“ se v historii značky Nike objevily na malý okamžik. Odvážné ztvárnění modelu, přidalo tradičním barvám Air Jordan na výrazném kontrastu, který si skalní fandové pamatují určitě do dnešních dnů. Zářivá barva však měla hlubší význam než jen šokovat. Jednalo se totiž o rok, kdy Michael Jordan v triku Bulls vyhrál svůj první šampionát NBA a nová sezóna si tak vyžádala i nové stylové sneakersky.

V sezóně 1991–1992 se tak na teniskách Jordan objevila colorway „Carmine“, která se pak natrvalo obtiskla na modelu Air Jordan 7.

Od představení Air Jordan „Carmine“ uběhlo už mnoho let a až nyní se značka Nike rozhodla tuto lidmi zapomenutou variaci vrátit k životu. Pokochat se tak můžete opravdu luxusním barevným rozvržením, které by si neměl nechat ujít žádný milovník Air Jordan!

  • Datum releasu: 13. 2. 2021
  • Cena: $200

JAKÝ MODEL SI NESMÍŠ NECHAT UJÍT?

ADIDAS HARDEN VOL 5 CLOUD WHITE CORE BLACK

Sneakersky Adidas Harden Vol. 5 mají síťovanou svrchní část, která je volně prolnuta s poloprůsvitnou aplikací na bočních stranách bot. Téma Brooklyn Nets pak ožívá pomocí černobílých skvrn, které jsou rozloženy napříč celou siluetou a dodávají tak do jinak komorního schématu příjemné oživení.

V rámci designu pak najdete pěkný podpis Jamese Hardena, profesionálního amerického basketbalisty.

  • Datum releasu: 15. 2. 2021
  • Cena: $130

CO TI BĚHEM UPLYNULÉHO TÝDNE UTEKLO?

CLOT X AIR JORDAN 14 LOW TERRACOTTA

Když v roce 210 př. n. l. zemřel první čínský císař, byl pohřben s armádou více než 8 000 vytesaných bojovníků, aby jej ochránili v posmrtném životě. Obrovská síla Terakotové armády byla objevena v roce 1974 a stala se jednou z největších a nejbohatších mauzoleí na světě.

Archaický památník, který se nachází v městě Si-an, sice navštívit nemůžete, ale malá útěcha přichází s novými teniskami CLOT x Air Jordan 14 Low Terracotta.

Tyhle sneakersky má na svědomí designér Edison Chen (Zakladatel CLOTu), jehož základní filosofie se točí kolem přemostění východního a západního designu. Inspirován touto podzemní pěchotou, využívají Air Jordan 14 kombinaci zemité textury a robustní konstrukce, která napodobuje brnění armády a nechybí jim ani kovový medailon na patě.

  • Cena: $200

KTERÉ TENISKY MŮŽEŠ MÍT HNED?

NIKE LAHAR LOW

Móda vám není cizí a na svých outfitech si upřímně zakládáte? Tak to by vám neměli chybět ani Nike Laher Low!

Tyhle na první pohled obyčejné tenisky v sobě skrývají opravdový poklad. Základem je totiž použití prvotřídních materiálů, které se vám odvděčí svou stálostí a luxusním vzhledem. Broušená kůže je zde použita na celé siluetě a přináší zajímavý kontrast k nebesky temné podrážce. Ta je pro změnu na zvýšené platformě, což dává možnost tyhle sneakersky nosit nehledě na venkovním počasí!

  • Cena: 3 299 Kč

REEBOK X DIME BB 4000 MU

A teď něco pro milovníky sladkého retra. Reebok x Dime BB 4000 MU představují krásnou kombinaci bílé barvy s jemnými prvky námořnické modré. Velmi povedené detaily však najdete napříč celou siluetou a všímavějšímu oku neuteče ani krásný prošívaný styl.

Na polární chumelenici sice Reebok x Dime BB 4000 MU vhodné nejsou, ale věřte, že na jaře v nich na sto procent zazáříte.

  • Cena: 2 499 Kč

CONVERSE RUN STAR HIKE ZIP

Nebojíte se vyrazit do ulic v opravdu extravagantním stylu? Tak to se vám budou líbit Converse Run Star Hike Zip.

Tyhle sneakersky si buď zamilujete, nebo je budete upřímně nenávidět – v každém případě na ně však nikdy nezapomenete. Už od prvního pohledu vás upoutá jejich robustní vzhled, který je umocněn traktorovitou podrážkou, s kterou zoráte pole a prorazíte ten nejsilnější led. Design Converse jde však ještě dál a přináší zapínání na zip a tkaničky, které tvoří pouze dekorativní prvek bot.

Suma sumárum jsou nové Converse Run Star Hike Zip vhodné pro každého šílence, který se nebojí experimentovat a názory okolí si nebere nijak zvlášť k srdci.

  • Cena: 3 499 Kč

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Platí i na zlevněné zboží
Kupón

Akce (ČASOVĚ OMEZENO) - promo kód s 20% slevou na značku Converse. Platí i na zlevněné produkty této značky. Platí: od 05.05. 00:00 hod. do 06.05. do 23:59 hod.

More Less
- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:

Okomentovat článek