PUMA silou sportu sjednocuje svět. Objevte nepřehlédnutelnou kolekci PUMA International Games.

Sdílejte článek:

Herzogenaurach, Německo (8. února 2021) – Globální sportovní značka PUMA oslavuje v nové kolekci svůj historický odkaz ke sportu a jeho sílu propojovat svět. Kolekce s názvem International Games je proto inspirována barvami vlajek států z celého světa.

Kultura sportu je rozšířená i v nezapadlejších částech planety a je univerzálním a stmelujícím prvkem lidí po celém světě. Nová kolekce International Games prostřednictvím svých barev, grafik a detailů oslavuje toto sportovní dědictví a sílu sjednocovat celý svět.  Nová řada obsahuje nepřehlédnutelné kousky obuvi, oděvů a doplňků pro ženy i muže.

Klasické siluety PUMA RS, Future Rider nebo Cali Star jsou ve sbírce International obohaceny o potisky a grafiky s motivy mezinárodních vlajek.

Z oblečení budou v nabídce teplákové sety v barevné i celočerné variantě, lehké běžecké bundy, legíny a trička. Z doplňků přichází batohy v barevné verzi a menší tašky přes rameno.

Produkty z kolekce budou dostupné v průběhu února v prodejnách A3Sport, Footshop, Queens, UrbanStore, Bibloo, Aranburu a New Wave.

Akce a slevové kupóny (aktualizováno dnes)

Platí i na zlevněné zboží
Kupón

Akce (ČASOVĚ OMEZENO) - promo kód s 20% slevou na značku Converse. Platí i na zlevněné produkty této značky. Platí: od 05.05. 00:00 hod. do 06.05. do 23:59 hod.

More Less
- 7 % na tenisky, steetwear a doplňky (Aktuální)
Kupón

Promo kód dává zákazníkům 7% slevu na zboží za plnou cenu. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less

Nejoblíbenější značky

Sdílejte článek:
Témata:

Okomentovat článek