Pozor na padělky známých značek. Jak zaručeně poznat pravé tenisky? | Sneakerstenisky.cz
Magazín

Pozor na padělky známých značek

Sdílej článek:
Pozor na padělky známých značek
5 (100%) 3 votes

Adidas, Puma, Nike, Vans – známí výrobci, kteří přinášejí kvalitní a stylovou sportovní módu a obuv. Za kvalitu a značku si však připlatíme. Není divu, že slávy těchto značek využívají padělatelé, kteří se snaží nelegálně vydělávat. Zajímavostí je, že mezi nejčastěji padělanou značkou se objevily také boty Sneaker.

Jak poznat padělky od těch pravých?

Chcete si koupit kvalitní boty a místo toho narazíte na padělek? Jak vlastně odhalit, že se jedná skutečně o značku, za kterou jste zaplatili? Základním vodítkem bývá cena. Padělatelé často prodávají své zboží velmi „výhodně“ až za směšné částky. Dalším vodítkem je kvalita, která je poznat na první pohled. Typický zápach obuvi, který vzniká při nesprávném skladování, u značkových bot nenajdete. Popraskaný materiál nebo sedřená barva, to jsou další varovné body, kterých je třeba se držet.

Padělky mohou ohrozit naše zdraví

Ještě horší, než samotné finance je skutečnost, že padělky často nesplňují základní parametry kvality, a to nejen samotného designu, ale také komfortu a provedení. Mohou vašim nohám hodně uškodit, neboť nedrží správně klenbu a často ani velikostní tabulky na štítku neodpovídají.

>> Největší výběr originálních tenisek na českém i slovenském internetu, aktuální modely skladem.

Do obchodu

A nezapomínejte, že často ani logo není zcela stejné, jako má originál. Obecně platí, že čím více pruhů, tím více Adidas a něco na tom skutečně bude. S padělky se nejčastěji setkáte na tržnicích nebo v kamenných obchodech, kde se prodává určitý mix všeho za velmi nízké ceny. Naštěstí v kamenných obchodech se s padělky setkáte jen výjimečně díky častým kontrolám. Opatrní buďte zejména v případě internetových obchodů. Dejte přednost těm, které jsou ověřeny zákazníky a mají kladné recenze a bohatší historii.

Slevové kupóny na Footshop.cz (aktualizováno dnes)

SLEVA
5%
(Aktuální)
Coupon

Aktuální slevový kód se slevou 5% na Footshop.cz. Kód stačí zadat během procesu objednávky. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less
Doprava
ZDARMA
Coupon

Dopravu ZDARMA získáte při každé objednávce v hodnotě přesahující 2 500 Kč. K dopravě lze využít přepravce GLS či Českou poštu.

More Less
Sleva
40%
(Aktuální)
Coupon

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Adidas.

More Less
Sleva
40%
(Aktuální)
Coupon

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Nike.

More Less
Sleva
40%
(Aktuální)
Coupon

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Converse.

More Less
Sleva
40%
(Aktuální)
Coupon

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Air Jordan.

More Less
Sdílej článek:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *