Patříte mezi Sneakerheads? | Sneakerstenisky.cz
Magazín

Patříte mezi Sneakerheads?

Patříte mezi Sneakerheads?
5 (100%) 1 vote

Jsou tenisky Vaší vášní? Máte jich u sebe v botníku hned několik párů? Vaše tenisková úchylka má jméno. Pravděpodobně jste Sneakerhead! Odhalili jsme vás? Že nevíte, co Sneakerhead je? Tak my vám to tedy vysvětlíme!

Zapomeňte na sbírání mincí, sneakers jsou lepší byznys!

Někdo má rád holky, jiný zase vdolky a někdo zase sbírá tenisky. Pamatujete na doby, kdy jste jako malí kluci/malé holky sbírali mince? Stohy knih, v nichž máte staré bankovky hezky vylisované můžete odsunout do kouta, protože dnes svět šílí po úplně jiném sběratelství. Konkrétně je to sbírání tenisek, ale ne ledajakých. Sběratelé tenisek se zaměřují na speciální kousky, limitované edice, retro kousky a podobně. Takže opravdu nestačí, když po zápase posbíráte všem svým kamarádům tenisky a pak si je smradlavé a zapocené vystavíte v pokoji. Jen tak mimochodem ten, kdo do pokoje vstoupí jako první, bude nejspíš potřebovat zásah rychlé.

Nazutí tenisek z vás nedělá Sneakerheada!

Líbí se vám tento koníček? Tak rozhodně partě neříkejte jsem sběratel tenisek, nýbrž jsem Sneakerhead, zní to opravdu lépe! A pamatujte, že nazutí tenisek z vás okamžitě Sneakerheada neudělá. Opravdoví sběratelé sneakers se zaměřují na značky jako Adidas, Nike, Reebok, New Balance a další a mimo to mají o teniskách už něco načteno, znají jejich historii a příběh. Tudíž svou partu kolem sebe nenudí povídáním typu mám tenisky, koupil jsem si nové tenisky, jsou velmi pohodlné, nýbrž poví opravdový příběh svých tenisek na noze. Jako například, že úplně první model tenisek Air Jordan proslavil basketbalista Michael Jordan, který je na svůj legendární basketbalový zápas obul i přesto, že to měl od těch nahoře zakázané. Nebo že svoje legendární tenisky odkoupil od chlápka, který pravděpodobně nevěděl, jakou mají cenu.

Sběratel tenisek často přespává před obchoďákem

Stejně jako nadšený fotograf neváhá podstoupit riziko kraje útesu pro lepší snímek ani nadšený sneakerhead se za účelem získání opravdu parádního kousku nepohodlí nebojí. Pro ty nejočekávanější releasy roku si s sebou vezme spacák a jde přespat před obchod, co kdyby se na něj nedostalo, že? V případě, že prodej probíhá přes internet je pak nejlepším společníkem sneakerheada pořádný korbel kávy a krabička zápalek na podepření víček. A tak to chodí ve sneakers světě. Tak co, patříte mezi sneakerheads?

  • Tip na závěr: využijte slevu 5% na tenisky, streetwear a doplňky od značek Nike, Adidas, Reebok, Air Jordan, Converse a dalších pomocí slevového kupónuCOUPONCZ5“ v největším eshopu se sneakers Footshop.cz.

COUPONCZ5

sneakerheadz

5%
sleva
na
footshop.cz
Coupon
Slevu 5% na celý nákup získáte po zadání slevového kódu na footshop.cz. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky. More Less

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *