Pánské a dámské tenisky Filling Pieces | Sneakerstenisky.cz
Tenisky

Pánské a dámské tenisky Filling Pieces

Pánské a dámské tenisky Filling Pieces
5 (100%) 6 votes

Nebaví vás nosit na nohou stále ty samé modely tenisek Adidas, Nike, Puma, Air Jordan či dalších profláknutých značek? Máme pro vás řešení. Hitem roku 2017 a jiště vycházející hvězda sneakers nebe je nizozemská značka Filling Pieces. Důvodem, proč se tomu tak děje, je velmi vysoká kvalita zpracování jednotlivých modelů a použitých materiálů za stále příznivou cenu. Dalším poznávacím znamením značky je ruční výroba tenisek a každý jednotlivý model je tak něčím unikátní, proto nehrozí nuda a šeď.

Tenisky Filling Pieces vypadají na první pohled velmi nenápadně, nevyznačují se extravagatními vzory a nepřehlednutelnými křiklavými barvami. Sázeji na decentní umírněné odstíny či kombinací dvou barev. Ďábel je totiž skryt v detailech. Při detailnějším prozkoumání zjistíte, že boty disponují opravdu velmi kvalitním zpracováním, prvotřídními materiály a použitými technologiemi. Jestliže se o boty budete dobře starat, rozhodně se nejedná o obuv na jednu sezónu, ale vydrží vám na mnoho a mnoho let.

Zde jsme pro vás vybrali, dle našeho subjektivního hodnocení, ty nejlepší kousky:

Pánské tenisky Filling Pieces Low Top SkyBeige

Objednat

Pánské tenisky Filling Pieces Runner 3.0 LowFuse Grey

Objednat

Pánské tenisky Filling Pieces Mountain CutGhost Waxed Black

Objednat

Dámské tenisky Filling Pieces Low TopThick Ripple Black

Objednat

A mnohé další modely od této nizozemské značky najdete ve footshopu pomocí tlačítka níže:

Jít do obchodu

5%
sleva
na
footshop.cz
Coupon
Slevu 5% na celý nákup získáte po zadání slevového kódu na footshop.cz. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky. More Less

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *