Nejlepší TV reklamy od Nike | Sneakerstenisky.cz
Magazín

Nejlepší TV reklamy od Nike

Sdílej článek:
Nejlepší TV reklamy od Nike
5 (100%) 1 vote

Značka Nike dělala skvělé reklamy vždy a v tomto článku si představíme pár jejich nejlepších kousků. Žebříček je čiště subjektivní záležitostí a reklamy z 90. let dnes působí trochu WTF dojmem, ale jsou produktem své doby a proto zde nesmí chybět. Koukněte proto jak vypadaly reklamy Nike v době předinternetové a porovnejte ji se současnou produkcí.

Worth the Wait (2016)

Tady se hraje hodně na city, ale není divu. Jestli Vám to náhodou ušlo, letošní finále NBA vyhrál tým Cleveland Cavaliers z amerického státu Ohio, který jejich kapitán LeBron James dotáhl až k vytouženému titulu. Psal se pohádkový sportovní příběh, který marketéři z Nike dokázali zužitkovat v dojemné reklamě.

3. If You Let Me Play (1995)

Ve většině přípradů v reklamě od Nike hraje nějaká megahvězda současného sportu. Ale i v Nike se občas snaží ukázat jak velkou roli hraje sport v životech obyčejných lidí. Reklama má za cíl sdělit, že sport ma pozitivní vliv na zdraví i životy mladých žen a dívek.

2. Failure (1997)

Legendární Michael Jordan, který vychází zadním východem z arény a rekapituluje kolik přihrávek zkazil, kolik soubojů prohrál a kolik košů minul. Není žádného úspěchu bez občasných proher. Velmi dobrá reklama na značku Air Jordan.

1. Find Your Greatness (2012)

Velmi pěkná, lidská a inspirativní reklama, jednoduše podaná, ale s velkým sdělením. Pro každého kdo se snaží se sebou něco dělat a sportovat.

Slevové kupóny na Footshop.cz (aktualizováno dnes)

SLEVA
5%
(Aktuální)
Coupon

Aktuální slevový kód se slevou 5% na Footshop.cz. Kód stačí zadat během procesu objednávky. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky.

More Less
Doprava
ZDARMA
Coupon

Dopravu ZDARMA získáte při každé objednávce v hodnotě přesahující 2 500 Kč. K dopravě lze využít přepravce GLS či Českou poštu.

More Less
Sleva
40%
(Aktuální)
Coupon

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Adidas.

More Less
Sleva
40%
(Aktuální)
Coupon

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Nike.

More Less
Sleva
40%
(Aktuální)
Coupon

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Converse.

More Less
Sleva
40%
(Aktuální)
Coupon

Využijte slevu až 40% na tenisky, oblečení i módní doplňky od německé značky Air Jordan.

More Less
Sdílej článek:

One Comment

  1. Spoustu reklam vidím poprvé až teď. Je zajímavé si porovnat zahraniční reklamy a ty které jsou ryze české. Vše je dělané v úplně jiném duchu a je to fajn 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *