Air Max slaví 30 let novými modely | Sneakerstenisky.cz
Magazín

Air Max slaví 30 let novými modely

Air Max slaví 30 let novými modely
5 (100%) 1 vote

Ikonický model Air Max od Nike slaví 30 let. Stále si udržuje vysokou popularitu a prodejnost. Jedná se o módní klasiku, která se hodí téměř ke každému outfitu a jejich nošením se takřka nedá šlápnout vedle.

Předchůdce Air Maxů byl představen již v roce 1979. Nejdenalo se ovšem o klasické Air Maxi jak je známe dnes. Půdovní tenisky totiž sice disponovaly vzduchovou bublinou, ta byla ovšem skrytá a nebyla na první pohled vidět.

Air Maxi, tak jak je známe dnes, se začali prodávat v roce 1987. Jednalo se již o tenisky s viditelnou bublinou. Původně byli určeny pouze pro sportovní využití – běh, basketbal, volejbal či tenis. Získali si ovšem takovou oblibu, že se rychle začali prosazovat i do běžných módních outfitů.

Při příležitosti tohoto význameného jubilea se Nike rozhodl uvést do prodeje 8 nových modelů. Níže můžete srovnat původní modely s těmi dnešními. Pokrok v technologii, designu a materiálech je znát již na první pohled.

5%
sleva
na
footshop.cz
Coupon
Slevu 5% na celý nákup získáte po zadání slevového kódu na footshop.cz. Kód se automaticky zkopíruje kliknutím na tlačítko - nůžky. More Less

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *